Šilutiškių grupė „Be U“ keliaus į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį

Šeštadienio vakarą televizijos eteryje startavo atranka „Pabandom iš naujo“, kur dėl galimybės atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje varžytis ryžosi 23 grupės ir atlikėjai. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į kitą etapą keliaus ir šilutiškių grupė „Be U“.

„Be U“ pasirodymas. Domanto Umbraso nuotrauka.

„Kiekvienais metais atrankos sulaukia didelio visuomenės dėmesio. Tačiau žinodami, koks sunkus šis periodas muzikos industrijai, su nerimu laukėme dalyvių paraiškų. Labai džiaugiamės, kad atlikėjai ir grupės nepabūgo ir, įvertinę visą situaciją, gana aktyviai teikė paraiškas. Taigi žiūrovus galėsime džiuginti tikrai kokybiškais ir skirtingais pasirodymais per atrankas“, – sako LRT vyriausias prodiuseris Audrius Giržadas.

Praėjusiais metais konkursą vedusius Gabrielę Martirosian ir Giedrių Masalskį šiemet keičia Ieva Stasiulevičiūtė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis. Na, o komisiją kalbina nebe Ieva Zasimauskaitė, o Vaidas Baumila.

Komisijos kėdes užėmė grupės „Skylė“ vokalistė Aistė Smilgevičiūtė, atlikėjas ir dainų autorius Jievaras Jasinskis, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys ir garsus kompozitorius Vytautas Bikus.

Ant scenos savo sėkmę šeštadienį išbandė dešimt dalyvių, o kaip kviestinės žvaigždės pasirodė duetas Beissoul ir Einius.

Tretieji pasirodė šilutiškiai, grupė „Be U“. Kompanija pristatė dainą „Love yourself“. Grupę kartu su pritariančiuoju vokalistu sudaro penki vaikinai ir mergina. Šilkinio balso vokalistę vyrukai šmaikščiai vadina „mamule“.

„Visai džiaugiuosi išgirdęs „Be U“, man patiko skambesys, aranžuotė. Buvo ir smagių sceninių ėjimų. Galvoju, kad tai yra viena tų grupių, į kurias žmonės po pasirodymo atkreips dėmesį“, – komentavo R. Zilnys.

„Daina man pradėjo patikti tik nuo antrojo stulpelio. Kai prasidėjo 80-ųjų funk‘as. Taip pat patiko vokalas, daugumoje vietų jis buvo profesionalus“, – grupę vertino J. Jasinskis.

Kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, vyksiančioje gegužės 18–22 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės vasario 6 dieną nacionalinės atrankos finalo metu.

Daugiau apie tai skaitykite delfi.lt straipsnyje „Paaiškėjo pirmieji penki dalyviai, keliaujantys į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį“.