Šilutiškių jachtos ir laivai Nidoje švartuosis nemokamai

NDBL regataŠilutės r. savivaldybės taryba nusprendė sutikti keisti Šilutės r. savivaldybės teritorijos ribas Kuršių mariose, dalį mūsų rajono savivaldybės teritorijos priskiriant Neringos savivaldybei.

Šilutės rajono ir Neringos savivaldybių ribos bus sutapatintos su Kuršių nerijos nacionalinio parko ir jo zonų ribomis.

Rajono mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis gyrėsi, kad vyko į Neringą derėtis dėl rajono ribų ir už palankų Neringos savivaldybei sprendimą išsiderėjo kai kurių lengvatų.

Anot jo, Neringos savivaldybė neprieštarauja, jog Šilutės rajone registruoti kateriai ir jachtos dieną Nidoje galėtų švartuotis nemokamai, o organizuotoms grupėms, turinčioms Savivaldybės administracijos direktorės rekomendaciją, galėtų būti taikoma ekologinės rinkliavos lengvata.

Rajono Tarybos narys Š.Laužikas asmeninę V.Pavilonio kelionę ir derybas pavadino nesolidžiomis. Jis pasakojo, kad Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje buvo nutarta sudaryti derybinę grupę, o derybas įforminti protokolu.

Dabar V.Pavilonio susitarimai kol kas esą tik šakėmis ant vandens rašyti. Vis tiek teks susitikti su Neringos savivaldybės atstovais ir sutarti, kaip galimas lengvatas šilutiškiams įteisinti.

Silutes naujienu LOGO copy