Šilutiškių linkėjimus bėgikai nunešė į Nidą

BegikaiKetvirtadienį į Šilutę užsuko klubo „F.O.C.U.S running“ bėgikai, bėgantys nuo Vilniaus iki Nidos. 20 bėgikų grupė per penkias dienas ketina įveikti daugiau kaip 430 kilometrų. Visą distanciją jie padalijo į penkias dalis, ir grupėmis pasikeisdami bėgo distancijas nuo 50 iki 130 kilometrų.

Šilutėje keturi vilniečiai džiaugėsi, kad tądien bėgimui buvo labiausiai tinkamas oras, ir sakė esantys pasiruošę nesunkiai įveikti 52 km ruožą iš Šilutės iki uostamiesčio senosios perkėlos.

Tokia neeilinė akcija – tai įžanga į paskutinį gegužės savaitgalį vyksiantį didžiausią šalies sporto ir sveikos gyvensenos festivalį „Sveika, Neringa!“. Penktadienį, gegužės 27-ąją, bėgikų finišas Nidoje žymėjo festivalio pradžią.

Iš Šilutės išbėgę Giedrius Juška, Valerijus Cvetkovas, Saulius Prašmantas ir Mantas Mendelevičius toliau nešė ir festivalio „Sveika, Neringa“ vėliavą, ant kurios savo linkėjimus Neringos miestui ir jame vyksiančiam festivaliui pirmasis buvo užrašęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Šilutėje bėgikai gavo ir mūsų rajono mero Vytauto Laurinaičio linkėjimą. „Šilutės savivaldybės bendruomenė linki sveikos gyvensenos dienų ir draugiškų santykių su visomis savivaldybėmis. Geros sveikatos Dariui Jasaičiui“, – rašė meras.Begikai meras pasiraso

Linkėjimus Nidai ant vėliavos užrašė ir visi kitų bėgikų aplankytų miestų vadovai, tad Šilutę vėliava pasiekė jau ir su Prienų rajono mero Alvydo Vaicekausko, Kauno mero Visvaldo Matijošaičio bei Jurbarko rajono mero Skirmanto Mockevičiaus linkėjimais.

Po susitikimo su Šilutės meru V.Laurinaičiu bėgikai pajudėjo Klaipėdos link – paskutinis ant vėliavos turėjo pasirašyti uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Nidoje bėgikus pasitiko ne tik festivalio dalyviai, bet ir Neringos meras D.Jasaitis, kuris ir priėmė visą šalį apkeliavusią vėliavą. Jos įteikimas pradėjo tris dienas vyksiantį sporto ir sveikos gyvensenos festivalį „Sveika, Neringa!“, kurio dalyviai susirungs bėgimo, triatlono, krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, įvairių vandens sporto šakų rungtyse, dalyvaus masinėse mankštose ir kituose aktyviuose užsiėmimuose.