Šilutiškių megztos kojinytės šildys mamų pasiilgusius vaikus

kojinytes 1„Ar aš tikrai galiu išsirinkti, kokias noriu?“ – kelis kartus perklausė berniukai, kai ant sofos išpylė du maišus kojinių. Ir matavosi ne tik įvairiaspalves kojinytes, bet netgi šalikus, kurie galbūt labiau tiktų mergaitėms, tačiau taip traukia savo ryškumu, minkštumu ir šiluma. Ta šiluma, kurią moterys įmezgė iš savo minčių, širdžių, rankų.

Šiemet ketvirtą kartą „Šilutės naujienos“ kvietė visus skaitytojus Vaikų gynimo dienos proga pradžiuginti globos namuose augančius vaikus jaukiausiomis dovanomis – šįkart pačių megztomis kojinytėmis.

Šią savaitę keliasdešimt šiltų kojinių vaikams ir paaugliams,  minkštų miniatiūrinių batukų kūdikiams, šalikėlių ir nuo šalčio galvytes saugančių megztų lankelių perdavėme Saugų vaikų globos namams. Tikimės, kad juos dėvintys vaikai pajus meilę ir rūpestį.

Tikriausiai, kojinytes megzti sunkiau nei vasariškas kepurytes, nes šiemet dovanų sulaukėme mažiau nei ankstesniais metais, kai kvietėme nerti kepurytes.

Tačiau du prekybinius maišus pripildėme Šilutės moterų katalikių draugijos, vadovaujamos Albinos Gečienės, atneštomis kojinytėmis ir kojinyteskitais šiltais aksesuarais, taip pat traksėdiškių Eglės Paulauskienės ir Vitalijos Šuščevičiūtės, šilutiškių Stanislovos Dilertienės ir Ingos Merkelytės atneštomis kojinytėmis.

Inga, atstovaujanti klubui „Astris Porta“, 9 poras kojinių – nuo kūdikiams iki jaunimui tinkamų dydžių – nėrė vąšeliu. Pirmas bandymas puikiai pavyko – Ingos kojinės iškart patraukė vaikų dėmesį.

Dar vieną maišą dovanų redakcija skyrė Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriui – šio skyriaus specialistės šeimas apdovanos kepurytėmis, kurias nunėrė kasmet gerumo akcijoje dalyvaujanti šilutiškė Raminta Maziliauskytė. Šiemet jos kepurytėmis galės pasipuošti net 22 mergytės ir berniukai.

Dėkojame prie akcijos prisidėjusioms moterims ir linkime, kad visi vaikai – šeimose, mokyklose, gatvėse, kiemuose – pajustų visų mūsų meilę. Ne tik Vaikų gynimo dieną, bet kasdien.