Šilutiškiui pareikšti įtarimai dėl žalvario vagystės iš savo darbovietės

20080820Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai įtarimus pareiškė šilutiškiui, kuris įtariamas metalo vagystėmis iš vienos Šilutės įmonės, kurioje pats ir dirbo.

Balandžio 27 d. policijoje buvo gautas pranešimas apie iš Šilutės įmonės sandėlio, esančio Dariaus ir Girėno gatvėje, dingusių 15 kilogramų žalvario drožlių. Tąkart dėl vagystės Šilutės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Po mėnesio, vėlų gegužės 26-osios vakarą, policijoje vėl buvo gautas pranešimas iš tos pačios įmonės apie dar vieną pasikėsinimą pavogti metalo. Antrąjį kartą vagis paspruko, nespėjęs nieko pagrobti, mat jį pastebėjo įmonės sargas. Prietemoje šis vyras nespėjo įsidėmėti vagies bruožų, tačiau pastarasis bėgdamas pametė mobiliojo ryšio telefoną.

Vykdydami tyrimą pareigūnai nustatė, kad balandžio pabaigoje praardęs sieną į įmonės sandėlį pateko ir metalo drožles galimai pagrobė ten pat dirbantis 39-erių A.L. Šis vyras galėjo vagystę bandyti pakartoti ir gegužės 26-ąją, po kurios jis, anot kolegų, darbe daugiau ir nepasirodė.

Šilutiškis netrukus buvo pristatytas į policijos komisariatą, kur apklausos metu prisipažino balandį iš įmonės sandėlio pavogęs 15 kilogramų žalvario drožlių. Metalą, sakė, pardavęs supirktuvėje, o už gautus pinigus pirkęs alkoholio. Šį savo žygį vyrukas pabandęs pakartoti ir po mėnesio, tačiau antrasis kartas nebuvo toks sėkmingas.

Dėl įvykdytų nusikalstamų veikų pareigūnai vakar šilutiškiui pareiškė įtarimus. Bandymas nusikalstamu būdu prasimanyti pinigų alkoholiui, A.L. gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę.