Šilutiškius į koncertą kviečia Žilvinas Žvagulis

 

SILUTENeabejotinai vienas ryškiausių vakarų Lietuvos atstovų – Žilvinas Žvagulis – su trenksmu ir gyvo garso programa „Žemaitiška enciklopedija” startavo koncertiniame ture per Lietuvą, o jau lapkričio 29 dieną  aplankys ir Šilutės miesto gyventojus. Nuo 9-ojo dešimtmečio iki pat šių dienų dainininkas sukaupė didžiulį žemaitiškų dainų lobyną, kurį ir žada atskleisti gyvo garso koncerte.

Tiesa, atlikėjas apgailestauja, kad būtent Šilutės miesto gyventajai labiausiai nukentėjo dėl netikėtai prieš mėnesį jį užklupusios ligos, mat dėl stipraus balsų stygų uždegimo ir dingusio balso teko atšaukti kiek  anksčiau turėjusį įvykti koncertą.

„Prieš gerą mėnesį turėjau rimtą misiją Marijampolėje – suvalkiečius supažindinti su žemaitiška programa. Tai buvo taip gerai, kad balsas tiesiog neatlaikė… Kai pamačiau, kad net žiūrovams salėje skaudu manęs klausytis, supratau, kad situacija išties rimta. Vaistų saujos ir marčios parūpintas inhaliatorius padėjo bent kiek atsistoti ant kojų. Dienomis tylėdavau, o vakare prasižiodavau koncertuose taip, kad po jų  reikėjo vėl trumpos reabilitacijos.

Tačiau dabar viskas gerai. Kaip pats pažiūrėsi į situaciją, ir kaip pats dėl to stengsiesi, taip ir bus. Tik gaila, kad šioje situacijoje labiausiai nukentėjau ne aš, o Šilutės miesto gyventojai. Todėl net nebuvo diskusijų apie visišką koncerto atšaukimą, o tik apie jo nukėlimą į tolimesnę datą. Labai viliuosi, kad Šilutės žmonės pyktį laiko neilgai, o kaip atsiprašymą ir mažą kompensaciją, lapkričio 29 dieną kiekvieną šilutiškį, atėjusį į mano koncertą, pasitiksiu taure putojančio gėrimo…“, – sako Žilvinas Žvagulis.