Šimtmečio žinių ir muzikos lyga Saugose

 

Lyga 4Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo metus saugiškiai užbaigė smagiu renginiu – Žinių ir muzikos lyga. Renginį organizavo Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su Saugų filialo bibliotekininkėmis, talkino Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Žinių ir muzikos lygoje dalyvavo Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos moksleivių komanda „Gudručiai“, Vilkyčių pagrindinės mokyklos moksleivių komanda „Savanoriai“, Saugų bendruomenės „Saugų artuma“ komanda „Apuokai“, Vilkyčių bendruomenės „Viltis“ komanda „Viltis“ ir Saugų bendruomenės komanda „Jokių šansų“. Pirmoje lygos dalyje reikėjo atsakinėti į klausimus, o antroje – atspėti muzikos atlikėjus. Klausimus bibliotekininkėms padėjo paruošti buvęs istorijos mokytojas, saugiškis, Juozas Vilkanauskas.

Dvi valandas vyko įtempta kova, aidėjo šūksniai, skambėjo juokas, girdėjosi trepsėjimas ir plojimai – emocijas liejo ne tik komandų nariai, bet ir sirgaliai. Klausimų teko ir sirgaliams, teisingai atsakiusieji pelnė suvenyrą su Saugų seniūnijos simbolika.

Pagaliau – finišas! Nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimai. Absoliučiais lygos nugalėtojais tapo „Jokių šansų“ nariai, antroji vieta atiteko „Apuokams“, o „Viltis“ džiaugėsi trečiąja vieta. Tądien pralaimėtojų nebuvo, toks buvo seniūnės D. Rudienės verdiktas – ji buvo paruošusi paguodos prizus, kurie ir atiteko moksleiviams – ketvirtos ir penktos vietos nugalėtojams.

Po oficialiosios dalies seniūnė visus pakvietė prie vaišių stalo, paruošto rėmėjų – rajono Tarybos narės Daivos Žebelienės ir UAB „Aisytės mėsinė“ – dėka, o Kintų Vydūno kultūros centro kultūros renginių organizatorė Saugose Lijana Gatelienė pasiūlė pasidžiaugti šeštokų darbų paroda „Ažūriniai debesėliai“.