Širdžių šilumą kviečiame sudėti į šiltas kojinytes

kepuryciu kojinyciu akcija„Šilutės naujienos“ jau ketvirtą pavasarį kviečia mezgėjas ir nėrėjas savo širdžių šilumą ir saulės šviesą įmegzti į mielas dovanas vaikų globos namų gyventojams.

2011-2013 metais inicijavome gerumo akcijas „Spalvotas pavasaris“ ir raginome globos namuose gyvenančius mažylius pradžiuginti vasariškomis kepuraitėmis. Jautrių ir kūrybingų moterų dėka per trejus metus kepurytėmis papuošėme Saugų vaikų globos namų, Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų, Pagėgių vaikų globos namų gyventojus ir Šilutės rajono socialinės rizikos šeimose augančius vaikus.

kepurytesŠiemet, atsižvelgdami į saugiškių prašymą, kviečiame megzti ne kepurytes, o KOJINES.

Pasak Saugų vaikų globos namų direktoriaus Eugenijaus Judeikio, vaikai labai džiaugiasi „Šilutės naujienų“ skaitytojų dovanotais vasariškais galvos apdangalais, tačiau ir žiemą norėtų jausti namų jaukumą, apsimovę šiltas kojines.

Kojinių visada reikia visiems 72-iems globos namų gyventojams – nuo kelių mėnesių amžiaus iki sulaukusių pilnametystės.
„Šilutės naujienos“ jau gavo ištikimos skaitytojos ir nepailstančios geradarės šilutiškės Ramintos Maziliauskytės didžiulę spalvotą siuntą. Moteris, dar net nepaskelbus šių metų akcijos pradžios ir saugiškių norų, per žiemą nunėrė 22 kepurytes.

Gerumo akcijoje ketvirtus metus dalyvaujančiai Ramintai siūlus dovanojo verslininkė Dalia Adomavičienė iš Palangos.

Aišku, kepurytės irgi pasieks naujus savo mažuosius savininkus, tačiau dar kartą prašome visų, kas turi laiko, norų ir siūlų, savo meilę įmegzti į šiltas kojines, kurios šaltomis žiemomis šildys tėvų ir artimųjų meilės pasiilgusius vaikus.

Dovanų vaikams laukiame iki gegužės 28 dienos, kad spėtume iki birželio 1-osios – Vaikų gynimo dienos, jas išdalinti vaikams.