Siuntų taškas – naujas būdas išsiųsti ir atsiimti siuntas

Siuntu taskasDidžiuosiuose Lietuvos miestuose spėjusią išpopuliarėti siuntų taškų paslaugą jau gali išmėginti ir Šilutės gyventojai.
Užsukę į žvejybos reikmenų ir zooprekių parduotuvėje „Fauna“ įsikūrusį DPD Siuntų tašką, galėsite ne tik išsiųsti siuntinį į bet kurią Lietuvos ar Europos vietovę, bet ir atsiimti  internetinėje parduotuvėje pirktas prekes.

Geografiškai patogi vieta – ne vienintelis siuntų taškų privalumas. Tie, kas jau išbandė siuntų taškus, kaip pagrindinius privalumus nurodo ilgesnį darbo laiką, paprastą kainos apskaičiavimą, kai kaina nustatoma nesveriant, bet pamatuojant dvi siuntos kraštines, ir gyvą bendravimą, kuomet siuntų taškų konsultantai maloniai aptarnauja, pataria ir padeda teisingai užpildyti adresą.

Siuntų taškus jau spėjo pamėgti ne tik fiziniai asmenys, bet ir smulkieji verslininkai, užsiimantys elektronine prekyba. 

„Ieškojome sprendimo, kuris leistų greičiau ir patogiau pristatyti užsakytas prekes klientams, todėl, atsiradus galimybei siųsti siuntinius siuntų taškuose, ją išbandėme ir likome patenkinti. Ne tik sutaupome laiko nestovėdami ilgose eilėse, bet prekes galime išsiųsti tiesiog užsukdami į mums patiems patogią vietą tvarkant kitus įmonės reikalus“, – patirtimi dalinosi interneto parduotuvę turintis Jonas.

Siuntų taškų idėja atkeliavo iš vakarų Europos, ten jau seniai įprasta atsiimti ir siųsti siuntas gyventojų dažnai lankomose, patogiose vietose, pavyzdžiui, mažose krautuvėlėse, drabužių valyklose, soliariumuose ir kituose paslaugų centruose.
Lietuvoje siuntų taškų tinklą plėtoja ilgametę patirtį turinti siuntų bendrovė UAB „DPD Lietuva“. Šiuo metu jau veikia 55 siuntų taškai. Iš viso jų numatoma įsteigti apie 100.

Geriausias būdas įsitikinti siuntų taško privalumais – išbandyti! Šilutėje tai galite padaryti užsukę į žvejybos reikmenų ir zooprekių parduotuvėje „Fauna“ (Lietuvininkų g. 16A) įsikūrusį siuntų tašką.

Daugiau informacijos apie siuntų taškus: www.dpd.lt