Siurprizų koncertu pasveikintos Šilutės mamos

DSC m1082Gegužės 2-ąją, Motinos dienos išvakarėse, mamytes į jaudinantį ir spalvingą koncertą pakvietė jaunieji šilutiškiai. Tokį koncertą pirmą kartą Šilutėje surengė Kultūros ir pramogų centras, pakvietęs vaikus asmeniškai scenoje pasveikinti savo mamas.

Padainuoti, pašokti, pagroti savo mamoms ir visiems žiūrovams panoro per 270 atlikėjų, tad jų pasirodymai tęsėsi apie dvi valandas.

Koncerto vedėjas Marijus Budraitis drąsino jaunuosius atlikėjus, tarp kurių buvo ir pirmą kartą užlipusiųjų ant didžiosios scenos, ir pasidžiaugė gausiomis organizatorių ir rėmėjų dovanomis. Jos buvo skirtos ne tik mamos, bet ir sveikintojams. Visus koncerto dalyvius apdovanojo renginyje dalyvavęs vienas pagrindinių šios šventės rėmėjų – Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, įteikęs jauniesiems atlikėjams po rašiklį, užrašų knygutę bei saldainių, papuoštų LR Seimo logotipais.

Specialiaisiais prizais apdovanoti ir dešimt pirmųjų užsiregistravusių dalyvių.

Sveikinti galėjo visi

Pradėjus registruoti koncerto dalyvius, jau per pirmąją dieną sąrašas pasipildė net 17 numerių. O iš viso šventei atrinkti 24 koncertiniai numeriai.

Mamas, močiutes sveikino lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ dainorėliai ir vaikų vokalo studija „Vėtrungėlė“, popchorai „Saulytė“ ir „Spindulys“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados grupė, Vydūno gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Žvilgis“, vokalistė Gintarė Muraulaitė iš Vainuto, kantri muzikos grupė „Karčemėlė“, instrumentinius kūrinius atliko pianistė Justė Vingytė, kanklininkė Fausta Račaitė, pianistės Ugnė Petniūnaitė ir Emilija Skikaitė, M.Jankaus pagrindinės mokyklos muzikos studija, dūdorius Nojus Ivanovas, eiles deklamavo Žibų pradinės mokyklos mokiniai, šoko sportinių šokių klubas „Lūgnė“, Žibų pradinukai, „Žvaigždūniukai“, „Pamarietė“, „Salūnas“.DSC m1116

Tarp jų buvo ir drąsuolės vainutiškės Viktorijos Mikalauskaitės sveikinimas mamai. Koncerto metu ši dešimtmetė sulaukė didelio žiūrovų palaikymo. Kaip vėliau sakė organizatoriai, mergaitė pati, be suaugusiųjų paskatinimo, užsiregistravo sąraše ir savo mamai pati ruošė siurprizą. Už padeklamuotą eilėraštį ir gebėjimą improvizuoti stebint gausybei žiūrovų Viktorija apdovanota fotoalbumu „Atrask Lietuvą“.

Dalyvių laukė loterija

Artėjant renginio pabaigai rajono meras Vytautas Laurinaitis ir Seimo vicepirmininkas K.Komskis dalyvius pradžiugino dar vienu siurprizu. Burtais išrinkti keturi laimingieji, kuriems įteiktos įspūdingos dovanos.

Pirmoji dovana atiteko dūdoriui N.Ivanovui. Dešimtmetis berniukas su šeima galės linksmai pramogauti „Akropolio“ čiuožykloje. Žibų pradinės mokyklos šokėjų kolektyvui atiteko kelionė į Klaipėdos delfinariumą. Trečiasis sėkmės kamuoliukas kelionę į teatrą su šeimomis dovanojo pianistėms U.Petniūnaitei ir E.Skikaitei, o kelione į kino teatrą džiaugėsi Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija.

Po jaunųjų šilutiškių pasirodymų žiūrovus džiugino dar vienas koncertas – mamoms, močiutėms ir jų artimiesiems dainavo grupė „El Fuego“.

O kai atsivėrė salės durys, išlydinčios žiūrovus į namus, visų moterų laukė dar viena pavasariška kvapni dovana – kiekviena gavo po rožės žiedą.

Norintieji pasidžiaugti gražiu renginiu ir dar kartą pasigrožėti sveikinimais mamoms, trijų dalių koncerto įrašą gali pamatyti Šilutės miesto televizijos svetainėje www.silutestv.lt

Daugiau koncerto nuotraukų – „Šilutės naujienų“ Facebook paskyroje.