SKANDINAVIŠKI DEGALAI – VIENAS GERESNIŲ SPRENDIMŲ

„Tiek žiemai, tiek vasarai skandinaviški degalai vieni geriausių – atsiliepia vartotojai“, - pasakoja „Apoil“ vadovas Paulius Zaveckas.

Mes galime tik patvirtinti tai, ką sako vartotojai, nors manome, kad neprastesni ir degalai, kurie gaminami AB „Orlen Lietuva“ Mažeikiuose. Tačiau atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus, visgi rekomenduojame rinktis skandinaviškus, kuriuos mes ir tiekiame.

Pasak vartotojų, skandinaviški degalai yra ekonomiškesni, stabiliau dirba automobilio variklis, iš jų gaunama daugiau energijos. Žiemą tokie degalai tikrai patikimiau atlaiko žemą temperatūrą, variklis lengviau užsiveda.

O vartotojai, kurie perka degalus patalpų šildymui, komentuoja, kad tokie degalai ne tik išskiria daugiau šiluminės energijos (tam pačiam šilumos energijos kiekiui gauti sunaudojama mažiau degalų, t. y. jie yra ekonomiškesni), bet ir katilo darbas stabilesnis, mažiau užsiteršia.

Dėl šių priežasčių ir mes, tiekdami degalus ar autotransportui, ar šildymui bei žemės ūkiui, pirmenybę teikiame būtent skandinaviškiems.