Skardinė stogo danga ir šios privalumai, padėsiantys apsispręsti

Apie gyvenimą nuosavoje valdoje svajoja dažnas, įkalintas betono „džiunglėse“. Taip, gyvenimas nuosavoje valdoje, lyginant su daugiabučiais namais, iš tiesų turi daug privalumų. Deja, nuosavų namų savininkai toli gražu ne vien kepa šašlykus terasoje. Šiems, kuriant savo gerbūvį, reikia ne tik nemažų investicijų.

Plieninė stogo danga.

Tam tikrų sprendimų priėmimas priverčia gerokai pasukti galvą bei pasidomėti sritimis, apie kurias iki šiol nebuvo nieko žinota. Vienas iš tokių pavyzdžių – skardiniai stogai – „Budmat“ produktas, sulaukiantis itin daug besikreipiančių klientų susidomėjimo.

Kodėl, esant visai eilei kitų stogo dangos variantų, didelė dalis žmonių, statydami ar renovuodami gyvenamosios ar komercinės paskirties pastatus, renkasi būtent skardinius stogus?

Skardinė stogo danga.

Ilgaamžiška plieninė stogo danga

Esant normalioms eksploatacijos sąlygoms, skardinė stogo danga gali tarnauti 50 metų ar net daugiau. Šis faktas atrodo dar labiau stulbinantis, žinant, jog kitos stogo dangos gali būti naudojamos tik iki 20-30 metų. Tiesa, ilgu „galiojimo“ laiku išsiskiria dar ir čerpinė stogo danga, bet, lyginant su skardine, tai – gerokai brangesnis variantas. Tad, pasirinkę skardinę stogo dangą, galėsite būti tikri, jog, be didelių investicijų remontui ar priežiūrai, šia džiaugsis ir vaikai.

Atsparūs skardiniai stogai

Stogo danga apsaugos jūsų namus nuo vėjo, lietaus ar sniego. Nekalbant jau apie tai, jog stogas yra būtinas norint sukurti „normalų“ namo įvaizdį. Skardinė stogo danga, vertinant šios atsparumą prieš nepalankius veiksnius, pasižymi iš tiesų dideliu atsparumu. Blogiausias scenarijus – pelėsis bei samanos, besikaupiančios bangelių lenkimo vietose bei aplink varžtus. Tiesa, skyrus šiek tiek laiko, minėti nešvarumai gali būti nesunkiai pašalinami.

Tiesa, norint džiaugtis „ilgu ir gražiu“ skardinio stogo gyvenimu, būtina skrupulingai vadovautis plieninės stogo dangos montavimo instrukcija. Bet koks stogo dangos pažeidimas gali pasibaigti korozija. Jei visgi nutiko taip, jog, dengiant stogą, danga buvo pažeista, šią kuo greičiau būtina padengti gruntu bei dažais, kuriuos rekomenduoja gamintojas.

Pigesnis variantas nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsniu

Jei jums aktualu naujas stogas ar senojo pakeitimas, tikriausiai esate realistas ir suvokiate, jog tai – iš tiesų solidi investicija, nepriklausomai nuo to, kokį stogo dangos variantą bepasirinktumėte. Besidomėdami skardine stogo danga, tikėtina, jog išgirdote nuomonę, esą tai – brangus variantas (įdomu, ką pigesnio tokie „patarėjai“ galėtų pasiūlyti?). Patikėkite, tai tėra tiesiog mitas. Priklausomai nuo to, ko pageidaujate bei kokią sumą ketinate išleisti stogui, galite „susisukti“ iš tiesų pigiai. Standartiniai sprendimai, pavyzdžiui, standartinės spalvos, kainuoja gerokai mažiau nei išskirtiniai atspalviai. Aišku, prisiminus, jog plieninis stogas gali tarnauti ir 50 metų, akivaizdu, jog tai nėra toks ir prabangus variantas.

Išeitis mąstantiems globaliai

Net ir kurdami savo gerbūvį, galite prisidėti prie gražesnio, švaresnio rytojaus. Reikia pabrėžti, jog plieninė stogo danga yra pagaminta iš perdirbto metalo, tad tai – neabejotinai teisingas pasirinkimas žmonėms, mąstantiems plačiau.

Nusprendę, jog savo namui rinksitės būtent skardinę stogo dangą, reikės išsirinkti ir šios pardavėją. Tai, norint džiaugtis teigiama patirtimi ir aukščiausios kokybės produktu, taip pat yra itin svarbus pasirinkimas. Drąsiai rekomenduojame „Budmat“ – patikimą, patyrusį stogų gamybos partnerį, galintį pasiūlyti aukščiausius kokybės produktus, atitinkančius individualius klientų poreikius. Nesvarbu, kokio tipo klientas jūs bebūtumėte – pretenzingai žinantis, ko nori ar turintis daug abejonių ir laukiantis profesionalių patarimų. Čia rasite visa tai, kas atitiks ir net pranoks jūsų lūkesčius. Juk „Budmat“ kolektyvui stogai yra ne tik produktas, bet ir gyvenimo būdas.