Skaudi avarija Šilutės rajone: trys žmonės sunkiai sužaloti, viena moteris mirė

20170513 153401Šilutės rajone susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Kaktomušos metu buvo sunkiai sužaloti keturi žmonės, o vienos iš jų moters gyvybė užgeso šeštadienio vakarą Klaipėdos ligoninėje.

Kaip lrytas.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, šeštadienį, apie 15 val. 17 min., gautas pranešimas apie Šilutės rajone, Inkaklių kaime įvykusią avariją, kurios metu susidūrė sunkvežimis MAN ir lengvasis automobilis „Toyota Avensis“.

Įvykus nelaimei sužaloti keturi žmonės, važiavę lengvajame automobilyje. Į įvykio vietą nuskubėjo medikai, ugniagesiai bei pareigūnai. Trims nukentėjusiesiems prireikė ugniagesių-gelbėtojų pagalbos, kadangi jie buvo prispausti. Išlaisvinti žmonės išvežti į ligoninę, jie patyrė sunkius sužalojimus. Medikų pagalbos prireikė ir ketvirtam žmogui, tačiau jo sužalojimai buvo kiek lengvesni.

Kaip lrytas.lt informavo įvykio vietoje buvęs liudininkas, lengvajame automobilyje iš viso važiavo keturi vidutinio amžiaus žmonės, jie visi nukentėjo.

Avarija įvyko lengvajam automobiliui išvažiuojant iš šalutinio į pagrindinį kelią. Automobilio „Toyota“ vairuotojas nepastebėjo pagrindiniu keliu parvažiuojančio sunkvežimio ir šis rėžėsi į transporto priemonės šoną.

Šeštadienio vakarą policijos departamentas pranešė, kad per eismo įvykį buvo sužalotas automobilio „Toyota Avensis“ vairuotojas (gimęs 1970 metais) bei kartu važiavusios trys moterys, gimusios (1970 metais), (1933 metais) ir (1963 metais). Visi dėl patirtų sužalojimų buvo paguldyti į Klaipėdos reanimacijos skyrių. Šeštadienio vakarą 20 valandą 30 minučių moteris, kuri gimusi 1963 metais, mirė ligoninėje. Sunkvežimio vairuotojas nenukentėjo.

Lrytas.lt inf.