Skelbiamas tradicinis konkursas

 

2018 2bŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka skelbia šeštąjį literatūrinio rudens „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…” konkursą.

Kas trejus metus vykstančio konkurso tikslas – skleisti, aktualinti naujausią šilutiškių autorių grožinę ir humanitarinę kūrybą, populiarinti poeto, publicisto, kultūros veikėjo, pirmosios kilnojamosios bibliotekos Mažojoje Lietuvoje įkūrėjo Fridricho Bajoraičio vardą, už grožinę kūrybą skiriant jo vardo literatūrinę premiją.

 

Konkurse kviečiame dalyvauti iš Šilutės krašto kilusius, jame gyvenančius ar kitaip su kraštu susijusius literatūrinės ir akademinės kūrybos autorius – prozininkus, poetus, literatūrologus, mokslininkus, knygų vertėjus, sudarytojus, iliustruotojus, 2015 metų spalio mėn. – 2018 metais išleidusius naują knygą ar kompaktinę tekstų plokštelę. Vieną savo leidinio egzempliorių, dedikuotą bibliotekai ar jos skaitytojams, iki šių metų birželio 30 d. prašome pristatyti į F.Bajoraičio viešąją biblioteką konkurso vertinimo komisijai.

Spalio 11–12 dienomis bibliotekoje vyksiančiame baigiamajame renginyje bus paskelbtas 2018 m. šventės-konkurso laureatas – F.Bajoraičio literatūrinės premijos laimėtojas ir nominantai.

Kūrėjus kviečiame registruotis tradiciniu arba el. p.: Nijole.Budreckiene@silutevb.lt, Virginija.Veiveriene@silutevb.lt, tel. (8 441) 78 214, (8 441) 45 966 arba apsilankant bibliotekoje (Tilžės g. 10, LT–99172 Šilutė). Nurodytais kontaktais galite kreiptis ir dėl išsamesnės informacijos.

Laukiame ir tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo, gražaus bendradarbiavimo, įsimintinų literatūrinių susitikimų!

F.Bajoraičio viešosios bibliotekos inf.