Skelbiame 7-ojo „Burbuliatoriaus“ sezono startą!

burbuliatorius124Nepražiopsokite, liko tik kelios dienos iki šilutiškių pamėgto „Burbuliatoriaus“ septintojo sezono starto! Jau pats laikas atnaujinti savo muilo burbulų pūtimo įrangos arsenalą ar nušluostyti per žiemą susikaupusias dulkes nuo burbulus pučiančių šautuvų, drakonų, kardų ir kitokių įtaisų, prisiminti geriausią muilo receptą ir pasirengti įvairiaspalvių burbulų pasirodymams.

Kaip ir kasmet esate laukiami visą vasarą – kas antrą pirmadienį Šilutės parke, prie Kultūros ir pramogų centro. Sezono atidarymas vyks gegužės 25 dieną 18.30 valandą. Burbuliuoti galėsite iki pat rugsėjo vidurio.

Lietuvoje Šilutės „Burbuliatorius“ yra išgarsėjęs kaip „Muzikuojantis burbuliatorius“, o šiemet jis dalyvius pradžiugins dar viena smagia naujove. Prie šilutiškius vienijančios burbulų pūtimo idėjos prisijungus asociacijai „Pamario jaunimas“, burbuliuoti atėję šilutiškiai bent kartą per mėnesį bus pasitinkami ne tik iš Kultūros ir pramogų centro sklindančia muzika, tačiau turės galimybę gryname ore pajudėti pagal įvairius ritmus šokių pamokoje, kurią ves profesionali šokių trenerė. Taigi burbuliuosime ir šoksime vienu ritmu!

Šiemet prie „Burbuliatoriaus“, vykstančio jau daugelio pasaulio šalių miestuose ir miesteliuose, pirmą kartą jungiasi ir Švėkšnos seniūnijos Inkaklių kaimo gyventojai. Burbulams neabejingi inkakliškiai gegužės 25 d. 18.30 val. rinksis prie Inkaklių mokyklos – daugiafunkcio centro. Raginame ir kitus kaimus burbuliuoti kartu!

„Burbuliatoriaus“ idėjos sumanytojų – Laimikis.lt atstovė Jekaterina Lavrinec džiaugėsi, kad viešąsias erdves gaivinanti iniciatyva kiekvienais metais pritraukia vis daugiau mažųjų miestų ir gyvenviečių.

Kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ idėja „Burbuliatorius“, gimusi 2009 metais, buvo kas antrą vasaros pirmadienį vienu metu suburti Lietuvos ir užsienio miestų gyventojus aikštėse ir parkuose muilo burbulų pūtimui, meninėms improvizacijoms. Per 6 sezonus „Burbuliatorius“ užkrėtė ne tik daugybę Lietuvos miestų, bet pasiekė ne vieną Europos šalį, Austaliją, Kanadą.
„Šilutės naujienų“ redakcija 2012 metais tapo „Burbuliatoriaus“ ambasadore savo mieste ir šiemet šilutiškius kviečia burbuliuoti jau ketvirtą sezoną.

Nuolatiniu „Burbuliatoriaus“ partneriu tapo Šilutės kultūros ir pramogų centras, suteikiantis galimybę burbuliuoti skambant muzikai. Todėl užpernai Šilutės muzikinis „Burbuliatorius“ buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!

Taigi pirmadienį visi vėl laukiami Šilutės „Burbuliatoriuje“, kviečiame sau ir praeiviui atsinešti muilo burbulų, lauko žaidimų, termosų su arbata, knygų ir kartu praleisti porą valandų, pučiant muilo burbulus. Vienas iš renginio tikslų – atgaivinti viešąsias miesto erdves, paskatinti miestelėnus eksperimentuoti, ieškant smaglių laisvalaikio praleidimo ir bendravimo būdų.