Skelbiame fotografijų konkursą „Kalėdų puošmenos“

Kaledu puosmenosKalėdų laukimas įgauna vis didesnį pagreitį – miestuose jau įžiebiamos eglės, šventiškai dabinasi vitrinos, vyksta edukacinės pamokos, kuriose galite išmokti nusipinti advento vainiką, pasigaminti kalėdinį žaisliuką ar iškepti tradicinių šišioniškiškų kepinių.

Didžiųjų švenčių laukimo nuotaika beldžiasi į kiekvieno širdį, norisi pasipuošti namus, pradžiuginti artimuosius, būti geresniems.

Ar jaučiate tai jūs? Ar jau pasipuošite namus, biurus, aplinką lauke? Galbūt mokate pasidaryti įmantrų manikiūrą su eglutėmis ar jau nusimezgėte šiltą vilnonį megztinį su briedžiais, prikepėte kūčiukų ar meduolių, ar brandintą Kalėdinį pyragą su vaisiais ir riešutais?

Jei taip, siūlome savo sukurtu grožiu pasidalinti su kitais ir kalėdinių dekoracijų, papuoštų namų nuotraukas siųsti mums.

Nuotraukas su prierašu „Kalėdų puošmenos“ siųskite el. paštu ruta@silutesnaujienos.lt iki 2016 m. sausio 5 d. Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas.

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ Facebook puslapyje.

Daugiausiai „Patinka“ surinkusios nuotraukos autorius bus apdovanotas firminiu „Šilutės naujienų“ puodeliu, antrosios vietos laimėtojui atiteks 2016 metų kalendorius.

Originaliausią nuotrauką išrinks ir išskirtinį prizą padovanos reklamos agentūra „Šarūno reklama“.

Nugalėtojus paskelbsime Trijų karalių dieną – sausio 6-ąją.