Skelbiame fotografijų konkurso „Aš ir mano mama” nugalėtojus

Norėdamos įprasminti Motinos dieną, balandžio 19-ąją „Šilutės naujienos” paskelbė fotografijų konkursą „Aš ir mano mama”.

Gražios, jaunatviškos, spindinčios, energingos, besišypsančios, supratingos, išmintingos, pasiaukojančios, laukiančios, mylinčios ir, svarbiausia, – MYLIMOS! Tokias mamas pamatėme Jūsų atsiųstose nuotraukose.

Per dešimt dienų į redakciją suplaukė per 180 nuotraukų.

Mūsų laikraščio „Facebook” paskyra tapo erdve, kurioje jūs ne tik balsavote už labiausiai patinkančias nuotraukas, bet ir sveikinote savo mamas – rašėte eilėračius, sakėte, kaip mylite, branginate.

Kristina NorbutieneDalyvavo ir daugiavaikės mamos

Didelė konkurso nuotraukų įvairovė atspindi įvairias emocijas, laiko tėkmę, kartų panašumus. Mamų nuotraukas siuntė įvairaus amžiaus dukros, sūnūs. Jaunos mamos siuntė savo ir mažylių nuotraukas.

Kitose nuotraukose – dukros, jau pačios tapusios mamomis, kartu su savo mamomis – jau močiutėmis. Vilmos Pukelienės atsiųstoje nuotraukoje net keturių kartų moterys – trys mamos ir trys dukros.

Raminta Marcinkonytė atsiuntė koliažą, kuriame Vilija ir Gintautas Adomaičiai bei 12 jų vaikų! „Tėveliai mus išaugino – dvylika vaikų, jiems mes už viską turime dėkoti, be jų nebūtų ir mūsų. Ne kiekvienas turi kantrybės išauginti tiek vaikų. Tėveliai mus išaugino dorais žmonėmis”, – rašo dėkinga dukra.

Trys seses ir mama„Mama ir jos šaunus šešetukas” – vadinasi kita konkursinė nuotrauka, kurią atsiuntė Ligita Lileikytė. „Ačiū Tau už švelnų apkabinimą, tuos bučinius, už rūpestingumą, begalinę meilę, kantrumą. Esame dėkingi Tau išties be galo. Laimingi galėdami mylėti ir būti mylimi. Didžiulis Ačiū Tau UŽ tai ir dar didesnis Ačiū, kad buvai, esi ir būsi”, – rašo jos vaikai.

Įdomi buvo ir Audronės Juciutės nuotrauka, kurioje mama ir keturi jos vaikai prieš 20 metų ir dabar.

Pokyčius bėgant metams atspindėjo ir daugiau Jūsų atsiųstų nuotraukų.

Nustebino Gintarės Misiutes atsiųsta nuotrauka, kurioje neatskirsi, kuri – mama, o kuri – dukra. Itin su dukromis panašių ir jaunatviškai atrodančių mamų buvo ir daugiau. Peršasi išvada, kad šiuolaikinės mamos savo išvaizda rūpinasi ne ką mažiau negu dukros.

Konkurse dalyvavo keliolika nuotraukų vestuvių tematika. Šiuose jautriuose kadruose matėme mamas, už vyro išleidžiančias savo dukras.

13043457 1284564261572692 8581845464743820070 nNugalėjo 1300 „Patinka” surinkusi nuotrauka

Konkursas lieku konkursu ir, kadangi baigėsi nustatytas laikas nuotraukoms siųsti, metas paskelbti nugalėtojus.

Daugiausiai „PATINKA” – daugiau nei 1300 – surinko Kristinos Norbutienės nuotrauka. Jai atitenka DOVANOS ŠILUTĖJE (dovanossiluteje.lt) įsteigtas prizas – 30 Eur dovanų kuponas išsirinkti sau patinkančią dovaną.

UAB „Šarūno reklama” kolektyvas nusprendė, kad originaliausia yra mamos Daivos ir jos dukrų nuotrauka. Jai atitenks dėlionė su konkurse dalyvavusia nuotrauka.

Sunkiausia užduotis teko „Šilutės naujienų” redakcijos kolektyvui. Išrinkti įsimintiniausią ir šilčiausią nuotrauką buvo be galo sunku, nes  visos fotografijos buvo to vertos. Visgi ilgai žiūrinėję ir diskutavę nutarėme, kad 30 eurų vertės „Eurokos” dovanų kuponas atiteks itin šiltai ir šviesiai Skaistės Skaistės Uzameckytės atsiųstai nuotraukai, kurioje ji –  su mama Rima.

Mama Ausra ir dukra AgneĮsteigėme ir papildomų prizų. Puodelį, papuoštą su konkursine nuotrauka, dovanosime mamai Aušrai ir dukrai Agnei. Reda Mikutytei – Jurgėlienei pasiūlysime du kvietimus į gegužės 19 dieną Šilutėje įvyksiantį spektaklį „Vyras po padu”.

Nuoširdumu paperka Redos V. atsiųsta nuotrauka „Trys sesės ir mūsų mamytė :)”, Redai V. padovanosime trijų mėnesių laikraščio „Šilutės naujienos” prenumeratą.

Trijų mėnesių laikraščio prenumeratas dovanojame ir Ligitos Lileikytės nuotraukai „Laiminga galėdama būti Mama“ ir vienai pirmųjų savo ir mamos nuotraukas atsiuntusiai Inai K..

Dėl prizų į kreipkitės į redakciją tel. (8 441)  61611 arba el. paštu silutesnaujienos@gmail.com.

Visas konkurse dalyvavusias nuotraukas rasite „Šilutės naujienų“ Facebook paskyroje.