Skelbiame fotografijų konkurso „Kiekvienas gali būti statybininkas“ nugalėtojus

 

Statybininkas 1_vietaRugsėjį statybininkai švenčia savo profesinę šventę – Statybininkų dieną. Šia proga, „Šilutės naujienos“, kartu su technikos ir įrankių nuomotoja „Cramo“ skelbė fotografijų konkursą „Kiekvienas gali būti statybininkas“.

Šiandien metas išsiaiškinti, kas laimėjo išmaniąją apyrankę ir kitus fotografijų konkurso rėmėjo „Cramo“ bei „Šilutės naujienų“ įsteigtus prizus.

Siuntė nuotaikingas nuotraukas

Statybininkas 2_vietaKonkurso taisyklės šįkart buvo labai paprastos: jums reikėjo atsiųsti nuotraukas, o mes jas publikavome „Šilutės naujienų“ feisbuke ir kvietėme internautus balsuoti už labiausiai patinkančius kadrus.

Per dvi savaites sulaukėme ne tiek ir daug – 25 nuotraukų, bet visos jos nuotaikingos, priverčiančios nusišypsoti.

Žvelgdami į jūsų atsiųstas nuotraukas supratome, kad virinti, pakeisti automobilio tepalus, atlikti statybos darbus gali ne tik vyrai, bet ir moterys. Džiaugiamės, kad šiuolaikiniai tėčiai geba savo vaikams įrengti čiuožyklą kieme, pastatyti lauko namelį, suremontuoti jų kambarį. Smagu žiūrėti, kai atliekant statybos darbus įsitraukia visa šeima.

Statybininkas 3_vieta„Labai džiugu, kad žmonės gali ir patys susiremontuoti savo namus. Smagu, kai statybose nestokojama humoro“ – konkurso nuotraukas komentavo „Cramo“ Šilutės padalinio vadovas Leonas Bartkus.

Skelbiame nugalėtojus

Daugiausiai „Patinka“ – 182 – surinko Vainoro Šeperio atsiųsta nuotrauka, kurioje jis su žmona Karolina įrenginėja savo namus. „Tikri statybininkai“, „Nepažįstu šitų jaunų žmonių. Nuotrauka labai graži, šilta“, – gražių žodžių jaunai šeimai negailėjo komentatoriai.

Vainorui ir Karolina atitenka pagrindinis konkurso prizas – išmanioji apyrankė „Xiaomi mi smart band 4“.

Antrąją vietą konkurse pagal balsų skaičių užėmė Rasos Einikienės nuotrauka, kurioje užfiksuoti kambario remonto darbai. „Dariui čia naujas iššūkis!“, – po nuotrauka brūkštelėjo Rasa. Ji, o gal Darius, nuo šiol kavą ir arbatą galės gerti iš firminio „Cramo“ puodelio.

Trečiąją vietą užėmė nuotrauka, kurioje tėtis Severinas su dukrytės Tomos pagalba įrenginėja jai kambarį. „Geras pavyzdys visiems tėčiams, kartu dirbdami pabendrauja, kantrybės Severinui“, – komentavo internautai. Šiai šauniai komandai atitenka „Cramo“ rašiklių ir lapelių rinkinys.

Statybininkas puodelisVartydami Jūsų nuotraukas, nusprendėme skirti ir papildomus prizus. Firminį „Šilutės naujienų“ puodelį norėtumėte padovanoti dvimečio Ajaus mamai, kuri atsiuntė itin susirūpinusio ir kantriai dirbančio sūnaus nuotrauką. „Savo būsimo kambario sienas tvarko dvimetis Ajus“, – po nuotrauka parašė mama.

Statybininkas prenumerata_1„Šilutės naujienų“ laikraščio 3 mėnesių prenumeratą padovanosime Gerdai Jokubauskaitei, kuri parodė, kad virinti metalą ar pakeisti automobilio tepalus jai yra vienas juokas.

Mūsų redakcijos kolektyvą nusišypsoti privertė Ligitos atsiųsta nuotrauka, kuri parodė, kad statybos darbus galima atlikti geros nuotaikos, pajuokaujant. Juk kai nuotaika gera, tai ir visi darbai vyksta greičiau! Ligita, jums taip pat dovanojame 3 mėnesių laikraščio prenumeratą.

 

Dėl prizų kreipkitės į „Šilutės naujienų“ redakciją telefonu (8 441) 61611 arba „Facebook“ žinute.

Visas konkurso nuotraukas pamatysite čia: https://bit.ly/2lGCI6Z