Skelbiame fotografijų konkurso nugalėtojus

1 vietaKą jūs mylite labiausiai? – klausėme JŪSŲ paskelbdami tradicinį „Šilutės naujienų” fotografijų konkursą „Mano meilė”. Meilė – kiek daug telpa į šį penkių raidžių žodį: tėvų meilė vaikams, meilė mylimajam, sutuoktiniui, meilė tėvams ar netgi meilė maistui. Tai akivaizdu žvelgiant į Jūsų atsiųstas nuotraukas.

Konkursui skyrėme 14 dienų, per kurias jūs atsiuntėte 123 nuotraukas. Taigi metas paskelbti nugalėtojus!

2 vieta„Visą gyvenimą galvojom, kad turim viską… Tą dieną, kai atėjai, supratom, kad visgi neturėjom nieko. Tu, mūsų meilė, esi viskas ir visas gyvenimas”, – sako Kristina ir Andrius. Jų atsiųsta nuotrauka – koliažas surinko 1322 balsus ir tapo šio konkurso nugalėtoja. Kristina ir Andriau, jums atitenka DOVANOS ŠILUTĖJE įsteigtas prizas – 30 Eur dovanų kuponas išsirinkti sau patinkančią dovaną interneto svetainėje dovanossiluteje.lt.

„Meilė, tapusi matoma. Adas”, – apie savo mažylį sako mama Kristina Norbutienė. Ši nuotrauka nedaug atsiliko nuo nugalėtojų – surinko 1294 balsus ir užėmė antrąją vietą. Kristina, jus nori pradžiuginti UAB „REKLAMOS PRIEDAI”. Ši įmonė pagamins trijų dalių sieninį kalendorių „PRESENT 3” su jūsų pasirinkta nuotrauka ant kalendoriaus viršelio. Prizo vertė – 13,60 Eur.

fotosesijaNuotraukas vertino ir fotografas Andrius Vaišnoras (fotografas-andrius.lt). Asmeninę fotosesiją jis dovanos Živilės Kuršienės šeimai. „Mano patys brangiausi turtai, kuriuos deivinu, myliu ir gyvenu tik dėl jų…”, – apie savo mylimiausius žmones sako mamytė Živilė.

originaliausiaUAB „Šarūno reklama” kolektyvas išrinko orginaliausią konkurse dalyvavusią nuotrauką. Tai Ilonos Bendžiutės atsiųsta nuotrauka be pavadinimo. Kadangi nuotraukos herojai du, tai UAB „Šarūno reklama” pagamins du puodelius su konkurse dalyvavusia nuotrauka.

„Šilutės naujienų” redakcija nori pasveikinti dar vienos labai romantiškos nuotraukos herojus Moniką ir Marių (Monikos Ratomskytės nuotr.) ir padovanoti jiems laikraščio „Šilutės naujienos” firminį 3 dalių 2016 metų kalendorių.

Visas konkurso nuotraukas galite pamatyti čia.

Dėl prizų kreipkitės į „Šilutės naujienų“ redakciją tel. (8 441)  61611.