Skelbiame fotokonkurso „Aš ir mano mama“ nugalėtojus

 

Fotokonkursas 1_vietaJau sekmadienį sveikinsime savo brangiausius žmones – mamas, močiutes, promočiutes, tad atėjo metas paskelbti ir „Šilutės naujienų“ fotokonkurso „Aš ir mano mama“ nugalėtojus! Tikimės, kad mūsų rėmėjų – „Beatos virtuvės“, „Heydekrug kepyklos“, „Šilutės naujienų“, „Meilenės“, „Pamario kepyklos“ įsteigti prizai sukurs dar šventiškesnę nuotaiką.

Iš viso konkurse dalyvavo 46 nuotraukos. Daugiausiai „PATINKA” – 168 surinko Margaritos Šarkaitės nuotrauka, kurioje užfiksuotos trijų kartų moterys – 1 promočiutė, 2 močiutės, 3 mamos. Mūsų nuolatinei fotokonkursų dalyvei Margaritai atitenka naujausia Beatos knyga „Beatos virtuvė: televizijos laidos receptai“”. Knygoje „Beatos virtuvė: televizijos laidos receptai” rasite daugiau nei 60 receptų kasdienei šeimos virtuvei, šventėms ar besimaitinantiesiems sveikiau, vengiantiesiems papildomų kalorijų. Tikimės, kad šioje knygoje Margarita ras daug įdomių ir naudingų receptų, kuriuos galės pritaikyti ir savo virtuvėje.

fotokonkursas 2_vieta107 „PATINKA” surinko Monikos atsiųsta nuotrauka, kurioje ji su mylima mamyte Antanina. Monikai atitenka „Šilutės naujienų” laikraščio pusės metų prenumerata.

fotokonkursas Meilenes_prizas„Mylima Mamyte, Tu mums esi geriausia draugė, gyvenimiškos išminties ir gerumo pavyzdys. Mes tave labai mylime…”, – gražiausiais žodžiais apie savo mama Mariją Gečienę kalba jos dukros Indrė ir Jolanta. Šypsenomis, nesuvaidintomis emocijomis kalba ir trijų moterų nuotrauka, kuri laimėjo gėlių salono „Meilenė” įsteigtą prizą – dirbtinių gėlių dėžutę.

Dar vienai konkurso dalyvei Monikai Ratomskytei atitenka „Heydekrug kepykla” įsteigtas prizas – tortas. Monika sako, kad jos mama yra nereali: „Kokia mama yra nereali? Ta, kuri visad vaidina šaltą ir niekad snarglėtai nesiseilioja „kaip aš myliu savo caculiukus vaikuliukus” bet tau susirgus penkis kartus per naktį jauti jos ranką ant kaktos, arba po žodžių „mama, aš po operacijos” momentaliai sulauki jos svečiuose. Fotokonkursas Heyderkrug_prizasTa, kuri neatsimena ką užvakar pietums valgė, bet gali papasakoti koks buvo sriubos su marinuotais šparagais skonis, kurią tu virei prieš 10 metų, ir net nepameni tokio fakto kaip šparagai sriuboje. Ta, kuri po tau emociškai sunkios nakties tau skambina su žodžiais „aš jaučiu, kad tau kažkas negerai”, nors nebūni užsiminęs nė žodžiu, nes tėvai mažiau žino – ramiau miega. Ta, kuri atsimena tai, ką tu padarei tėvų vestuvių metinių proga, kai tau buvo 5 metai, o dabar esi 28-ių. Ta nuo kurios gauni velnių kaip už tėvynę už tai, kad per daug ja rūpiniesi. Taip, mano mama yra nereali!”.

Fotokonkursas Pamario_kepyklos_prizasŠilutėje veikianti „Pamario kepykla” dar vienai konkurse dalyvaujančiai nuotraukai, kurioje Viltė ir Liepa su savo močiute Virginija dovanoja saldumynų krepšelį. Džiugu, kad tiek močiutė, tiek anūkės pozuoja apsirengusios tautinius drabužius.

Konkurso nugalėtojus kviečiame skambinti tel. (8 441)  61611, arba parašyti laišką el. paštu silutesnaujienos@gmail.com, arba kreiptis feisbuko žinute.

Visas konkorso nuotraukas galite pamatyti čia.