Skelbiame fotokonkurso „Aš ir mano tėtis“ nugalėtojus

1 vietaGegužę „Šilutės naujienų“ „Facebook“ paskyrą valdė tėčiai. Vos tik paskelbę fotografijų konkurso „Aš ir mano tėtis“ pradžią, sulaukėme daugybės Jūsų nuotraukų su mylimiausiais tėčiais.

Per beveik tris savaites jūs mums atsiuntėte 155 nuotraukas. Per tą laiką jas „Šilutės naujienų“ sekėjai peržiūrėjo ir vertino per 170 tūkstančių kartų!

Šiandien metas sudėlioti paskutinius taškus ir paskelbti fotokonkurso nugalėtojus.

2 vietaDalyvavo žinomi tėčiai

Vartant fotokonkurso albumą galime pamatyti didelę nuotraukų įvairovę. Iš fotografijų žvelgia dar visai jauni, kūdikius ant rankų laikantys tėčiai ir vyresni – su suaugusiais vaikais.

Pamatėme kadrų ir iš šeimų atostogų, ir iš vestuvių, ir iš laisvalaikio leidimo kartu.

Džiugu, kad „Šilutės naujienų“ fotokonkurse dalyvavo ir Lietuvą garsinantis olimpietis boksininkas Evaldas Petrauskas, Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis, verslininkas Kęstutis Vaičiūnas, žurnalistas Simonas Skutulas ir kiti.

Kas svarbiausia – visos nuotraukos su tėčiais ir jų atžalomis spinduliuoja teigiamas emocijas.

redakcijos prizasNugalėjo 3700! gerbėjų sulaukusi nuotrauka

Pirmosios ir antrosios vietų nugalėtojus paskelbti lengva, nes juos išrinko patys internautai spausdami „PATINKA“.

Taigi daugiausiai tokių „PATINKA“ – daugiau kaip 3670 surinko – Brigitos Šedienės atsiųsta nuotrauka, kurioje – dvynukai Edvardas ir Jokūbas su tėveliu Donatu. Šiam šauniam tėčiui atitenka 20 eurų vertės parduotuvės „STATYK PATS“ dovanų kuponas.

originaliausiaGuodos Gailiūtės atsiųsta nuotrauka „Mano nuostabiausias Tėtis Rimas Gailius!!!“ surinko per 1200 „PATINKA“ ir užsitikrino antrąją vietą. Tikimės, kad Guoda savo tėčiui padovanos visiems vyrams reikalingą daiktą – skaitmeninį padangų matuoklį, kuris, esant reikalui, dar pasitarnautų ir kaip plaktukas stiklui išdaužti, ir LED prožektorius.

tetis deimantasNuolatinė redakcijos konkursų rėmėja – UAB „Šarūno reklama“ išrinko originaliausią nuotrauką. Tai Ramunės Vytartienės atsiųsta nuotrauka, kurioje – Hugas su tėčiu Ramūnu – du pokštininkai, mėgstantys vienas kitą juokinti ir linksminti. Už originaliausią nuotrauką laimėtojai atitenka puodelis su konkurse dalyvavusia nuotrauka. Beje, Ramunė nuotrauką į konkursą atsiuntė viena paskutiniųjų.

Taip pat puodelį savo šelmiška nuotrauka gaus tėvelis Deimantas ir dukrytė Emilija – tai „Šilutės naujienų“ redakcijos speciali dovana.

redakcijos prizas 2Dar „Šilutės naujienų“ redakcijos simpatijas laimėjo tėčio Edgaro atsiųsta nuotrauka, kurioje jis su dukra Arina ir dvynukais Dominyku ir Damijanu, bei nuotrauka, kurioje tėtis Andrius su dukrelėmis Aiste, Greta, Sima ir Egle.

Šioms gausioms šeimynoms redakcija dovanoja po du firminius „Šilutės naujienų“ puodelius, kad šaunieji tėčiai su žmonomis galėtų atokvėpio minutę kartu paskanauti kavos.

Herkus su teciuMielai fotokonkursą paremti sutikusios „Suši studija“ kolektyvas išrinko jiems labiausiai patikusią nuotrauką, kurioje – Herkus su tėčiu. „Mums patiko jos estetika ir meniškumas“, – sakė „Suši studija“ vadovas Gintautas Masaitis. Herkui ir jo tėčiui atitenka 25 eurų vertės šešių porcijų sušių rinkinys.

Mieli laimėtojai, dėl prizų kreipkitės į redakciją tel. (8 441) 61611 arba el. paštu silutesnaujienos@gmail.com.

Tikimės, kad mūsų įsteigti prizai pradžiugins tėčius. Su artėjančia Tėvo diena sveikiname ir tuos tėčius, kurie nelaimėjo prizų. Juk visi jūs ir taip apdovanoti – mylinčiais vaikais.

 

Visas konkurse dalyvavusias nuotraukas rasite „Facebook“ albume.