Skelbiame fotokonkurso „Mano Kalėdos“ nugalėtojus

fotokonkursas 1_vietaKalėdos jau visai ranka pasiekiamos, todėl baigėsi ir „Šilutės naujienų“ redakcijos skelbtas fotokonkursas „Mano Kalėdos“. Beveik visą mėnesį redakcijos „Facebook“ paskyroje skelbėme fotografijas, atspindinčias Jūsų kalėdinę nuotaiką. Atėjo metas pagarsinti nugalėtojus ir juos pradžiuginti mūsų redakcijos ir rėmėjų įsteigtais prizais!
Fotokonkursas Dekupazo_namu
Iš viso konkurse dalyvavo 38 nuotraukos. Daugiausiai PATINKA – 350 – surinko AB „Šilutės baldų“ eglutė, kurią nufotografavo Karolina. O 208 balsus gavo Raimondos atsiųsta sniege šėlstančių merginų nuotrauka, į konkurso pašto dėžutę atsiųsta pirmoji.

Fotokonkursas Jankauskaites_nuotrauka„Nuotrauka daryta praėjusiais metais, prieš Kalėdas, – tokiomis nuotaikomis mes pasitikome didžiausias ir jaukiausias metų šventes“, – rašė nuotraukos herojės Raima, Diana ir Eglė.

Konkurso laimėtojoms Karolinai ir Raimondai dovanojame pagrindinius prizus – 30 EUR vertės „Statyk pats“ dovanų kuponus.
fotokonkursas baldu_eglute
Trečioji nuotrauka, surinkusi daugiausiai gerbėjų balsų, – Žydrūnės Genienės atsiųsta nuotrauka, surinkusi 171 PATINKA. Žydrūnei atitenka prekybos tinklo „Maxima“ įsteigtas prizas – sportinis krepšys.

„Dekupažo ir rankdarbių namai“ savo prizą – dekoruotą nuotraukos rėmelį – skiria Audronei už mielos mergaitės nuotrauką prie eglutės.

fotokonkursas 1_vieta_dar._jpgFirminis „Šilutės naujienų“ puodelis su Gaidžio metų simbolika atitenka Justinai Jankauskaitei. Ji atsiuntė dviejų šventiškų šypsenėlių – mergytės ir meškiuko – nuotrauką.

Ačiū visiems, kurie dalyvavote fotokonkurse ir ir visą mėnesį padėjote kurti šventinę nuotaiką!

Dėl prizų kreipkitės į „Šilutės naujienų“ redakciją telefonu (8 441)  61611 arba el. paštu silutesnaujienos@gmail.com.

Visas konkurso nuotraukas galite pamatyti čia.