Skelbiame fotokonkurso „Mano vasara“ nugalėtojus

Fotokonkursas nugaletojaRugsėjo 22-ąją minėjome rudens lygiadienį, astronominio rudens pradžią ir astronominės vasaros pabaigą. Kad ir kaip gaila, vasara baigėsi. Norėdami dar kuo ilgiau prisiminti šiltas vasaros dienas, skelbėme fotokonkursą „Mano vasara“. Šiandien atėjo metas paskelbti šio konkurso nugalėtojus.
fotokonkursas originaliausia
Konkurse dalyvavo 83 nuotraukos, kurios paskelbtos „Šilutės naujienų“ laikraščio „Facebook“ paskyroje.

„Šiluės naujienų“ sekėjai daugiausiai „Patinka“ – 546 – skyrė Lukos su mama nuotraukai. Dukra ir mama – viena kitai geriausios draugės. Šios nuotraukos autoriui atitenka 50 Eur vertės plaukimas laivu (maždaug 2 valandų trukmės) Pakalnės upe iki Kuršių marių ir atgal. Grožėtis rudenine Pamario gamta iš laivo galėsite kartu su savo draugais (iki 12 žmonių).

Fotokonkursas redakcijos__prizasNuotraukas vertinome ir mes – „Šilutės naujienų“ redakcijos kolektyvas. 3 mėnesių laikraščio prenumeratą skiriame mamai Astai, kuri atsiuntė savo dviejų metų dukrytės Vakarytės nuotrauką. Pasak mamos, mažoji tikra nuotykių ieškotoja, adrenalino fanatikė.

Nuolatinė „Šilutės naujienų“ fotokonkursų rėmėja UAB „Šarūno reklama“ išrinko originaliausią nuotrauką ir dovanos puodelį su šia nuotrauka. Šįkart dovana atitenka Sonatai Sabaitienei už nuotrauką „Emilio atostogos“.