Skelbiame nuotraukų konkursą „Aš myliu savo tėtį!“

tetis ir sunusNuotraukų konkursas „Aš myliu savo mamą“ baigėsi, tačiau šventės nesibaigia – artėja Tėvo diena.

Prizais pradžiuginę mamas ir jų vaikus, anūkus, negalime nuskriausti ir tėvelių, todėl skelbiame analogišką konkursą – „Aš myliu savo tėtį!“

Jums pačias brangiausias nuotraukas su tėčiais arba nuotraukas, kuriose spinduliuojate laimę jūs patys su savo vaikais, mieli tėčiai, siųskite adresu konkursas@silutesnaujienos.lt . Fotografijų lauksime iki gegužės 28 dienos. Nugalėtojus skelbsime gegužės 30-os dienos laikraštyje.

Siųsdami nuotraukas nepamirškite nurodykite ir savo vardą bei pavardę. Prie visko dar ir aprašymą pridėkite – ar trumpą nuotraukos istoriją, ar visą meilę žodžiais išreikškite.

DSC08975Gautas nuotraukas įkelsime į „Šilutės naujienų“ facebook paskyrą ir čia daugiausia „patinka“ paspaudimų sulaukusiam dalyviui Šilutės picerija „Star Pizza“ padovanos gardžią didelę picą.

Gražiausią, daugiausia meilės spinduliuojančią nuotrauką išrinks mūsų redakcijos sudaryta komisija. Laimėjusios nuotraukos autorius dovanų gaus „Time Team“ kelioninį krepšį.

Mūsų prizų rezervas dar neišsekęs – turime ir futbolo kamuolį, ir firminių redakcijos puodelių, ir mieliausių nuotraukų autoriams paruošime puodelius su mums atsiųsta ir konkurse dalyvavusia nuotrauka.