Skelbiame nuotraukų konkursą „Viso gero, mokykla!”

Paskutinis skambutis Šilutėje. / © silutesnaujienos.ltDaugiau jokių kontrolinių, namų darbų, vėlavimo ar bėgimo iš pamokų, mokytojų grūmojimų – tik paskutinį kartą čirškiantis mokyklos skambutis. Paskutinės pamokos ir pertraukos, vakarai su bendraklasiais, šėlionės su klasės draugais mokyklos išleistuvėse. Darželinukai, paliekantys nerūpestingą vaikystę ir nedrąsiai žengsiantys į mokyklą.

Visa tai įdomu stebėti per fotoaparato akį, todėl „Šilutės naujienos” skelbia nuotraukų konkursą „Viso gero, mokykla!”.

Kasmet Pamario krašto mokiniai prisijungia prie visos šalies moksleivių ir žaismingai švenčia Paskutinio skambučio šventę. Mokytojai atvyksta autobusais, sunkvežimiais, žirgais, limuzinais, o abiturientai puošiasi ar stebina savo apranga.

Užfiksuokite šias akimirkas, ašaras ar džiaugsmą, kad tenka atsisveikinti su mokykla ir siųskite mums fotografijas tema „Viso gero, mokykla!”. Neabejojame mokinių kūrybiškumu, tad įamžinkite viską, kas telpa šiuose žodžiuose.

Dalyvauti konkurse kviečiame ir darželinukų tėvus, nes mažieji baigia priešmokyklinę grupę ir ruošiasi naujam – mokyklos gyvenimo etapui.

Nuotraukas su prierašu „Konkursui „Viso gero, mokykla!” siųskite el. p. reklama@silutesnaujienos.lt iki liepos 15 d.

Prie nuotraukos pridėkite trumpą komentarą, kokią mokyklą lankote. Vienas konkurso dalyvis gali atsiųsti ne daugiau 2 nuotraukas.

Kaip ir anksčiau, „Šilutės naujienos” – už originalų, netikėtą požiūrį į konkurso temą, tad būtent tokios fotografijos labai laukiamos.

Atsiųstas fotografijas publikuosime „Šilutės naujienų” puslapyje socialiniame tinkle „Facebook”.

facebook

Vieną nuotrauką, laimėsiančią „Publikos numylėtinių” nominaciją, rinks patys skaitytojai, spausdami „Patinka” ir komentuodami.

Paskelbsime net penkių nominacijų nugalėtojus, o gundantį prizų sąrašą vis pildome!

Nugalėtojams atiteks trys „Eurovizijos” finalisto Donato Montvydo CD „Donny Montell”, Makaliaus knyga „Pigių kelionių vadovas”, „Time team” sportinis krepšys. Savo prizą įsteigė „Šilutės raštinė” ir restoranas „Rambynas”.

Skelbiame fotografijų konkursą "Viso gero, mokykla!". / © silutesnaujienos.lt