Skerdynių aukos – šuo ir ožka su ožiukais

82173122 sad-dogsAntradienį rajone užfiksuoti du įvykiai, kuriuose nukentėjo gyvūnai: Saugų seniūnijos Lapalių kaime šunys papjovė ožką su ožiukais, o Katyčių seniūnijos Stubrių kaime vyras kirviu užkapojo šunį.

Antradienį į policiją kreipėsi 28-erių M.T., kuri pranešė, kad rytą jos namo kieme, Lapalių kaime, du palaidi šunys papjovė ožką ir du ožiukus.

Nustatyti, kam priklauso gana nemaži šunys, pareigūnams kol kas nepavyko.

Policininkams moteris teigė mačiusi kaime bėgiojančius du šunis, bet kam jie priklauso, nežinanti. Tikimasi, kad keturkojų šeimininkas visgi anksčiau ar vėliau paaiškės.

Tą pačią dieną, apie 14 val., egzekucija įvyko Stubriuose. Čia 43 metų vietos gyventojas A.B. kirviu užkapojo savo šunį.
Kaimynai teigia, kad stubriškis iš anksto planavo tokį savo keturkojo galą. Apie tai jis buvo ne kartą prasitaręs. O susidorojimui su gyvūnu jis pasirinko savos sodybos teritoriją, greta ūkinio pastato.

Kad kaimynas kirviu daužė šunį, kad tą egzekuciją matė aplinkiniai ir net vaikai, kad dar nevisai pribaigtas šunelis jau antrą dieną galuojasi vyro daržinėje, stubriškiai kitą dieną pranešė seniūnijai. Kai į Stubrius suskubo seniūnė Juzefa Tamavičienė, nelaimėlis šuo dar buvo gyvas.

Seniūnė apie žiaurų elgesį su gyvūnu pranešė teisėsaugininkams. Atvykę pareigūnai leisgyvį šunį išgabeno Šilutėn. Čia jį apžiūrėjęs veterinarijos gydytojas nustatė, kad gyvūnas pernelyg sužalotas ir nusilpęs, kad galėtų išgyventi, pagydyti jo nebepavyks, todėl lieka viena išeitis – užmigdyti.

Nei tądien, nei vakar pareigūnams nepavyko rasti šuns budelio – jis pasislėpė.

Vyras Stubriuose gyvena su sugyventine, abu jie apibūdinami kaip problemų su alkoholiu turintys žmonės.

Tauragės AVPK atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė sakė, jog vyrui už žiaurų elgesį su šunimi gresia baudžiamoji atsakomybė, numatyta Baudžiamojo kodekso 310 straipsnyje: viešieji darbai, arba bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 1 metų.