Skuodiškiai dukart vagiliavo Šilutės „Eurovaistinėje“

shoplifterSkuodo rajono gyventojai, mėgavęsi vogta kosmetika ir maisto papildais iš Šilutės „Eurovaistinės“, neliko nepastebėti apsaugos darbuotojo.

Praėjusių metų rudenį ir šiemet sausį jiems pavyko sėkmingai prasmukti su vogtomis prekėmis rankinėje ir kišenėse, tačiau trečią kartą pasirodę toje vaistinėje, buvo sulaikyti.

Neseniai teisme jie išgirdo ir nuosprendžius.

G.K. ir L.P. – turintys aukštąjį išsilavinimą, iki šiol neteisti Skuodo rajono gyventojai teisme pasakojo, kad pernai spalio 28 dieną užsukę į Šilutės „Eurovaistinę“, esančią viename prekybos centre, sugalvojo ką nors iš jos pavogti.

Tas „kas nors“ – tai G.K. rankinėje paslėptos ir iš vaistinės išsineštos kosmetikos priemonės: valomasis vanduo spuoguotai odai (30,52 Lt vertės), maitinamasis lūpų balzamas (19,57 Lt) ir dviejų rūšių maisto papildai (76,20 ir 17,57 Lt).

Kartu į vaistinę atėjęs L.P. taip pat į kišenes įsidėjo po vieną tų pačių prekių pakuotę.

Šių metų sausio 12-ąją jie abu vėl grįžo į tą pačią vaistinę, tikėdamiesi taip pat sėkmingai išsinešti prekių. Šį kartą paėmė po vieną šampūno nuo pleiskanų (50,73 Lt vertės) buteliuką, šampūno nuo plaukų slinkimo (50,73 Lt), stangrinamojo akių srities odos kremo (104,09 Lt) bei maisto papildų (68,99 Lt).

UAB „Eurovaistinė“ apsaugos darbuotojas teisme pasakojo, kad, peržiūrėdamas filmuotą medžiagą, pastebėjo, jog vyras ir moteris iš savitarnos lentynų pasiima prekių, jas dedasi į kišenes, į rankinę ir išeina iš vaistinės nesumokėję. Apsaugininkas vagišius įsidėmėjo.

Kai sausio 16 dieną tie patys asmenys dar kartą atėjo į vaistinę, abu buvo sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą.
Padarytą bendrą 472,40 Lt žalą vagys atlygino, todėl civilinio ieškinio vaistinė nepareiškė.

Teisiamieji kaltę pripažino ir teisme patvirtino, kad vogė dėl pramogos, o pavogtus daiktus sunaudojo patys, nepardavinėjo kitiems.

Teismas jiems paskyrė sumokėti po 1040 Lt dydžio baudas. Teismo nuosprendis dar gali būti skundžiamas.