Skurstančiųjų Kalėdas praturtino „Egmina“

Egminos Kaledu akcijaKaip daug metų iki šiol, taip ir šiemet daugybės rajono skurdžiai gyvenančių daugiavaikų šeimų, senų, vienišų ir ligotų žmonių Kalėdas praturtino prekybos tinklo UAB „Egmina“ parama.

Kartu su Kalėdų Seneliu ir dovanų maišeliais, „Egminos“ savininkai Remigijus Baltutis ir Česlovas Barauskas aplankė daugelį skurdžiai gyvenančių žmonių įvairiose seniūnijose.

Tos seniūnijos, kuriose yra „Egminos“ parduotuvės ir kuriose su prekybininkais noriai bendradarbiauja seniūnai, šio prekybos tinklo vadovų paramą jaučia jau daug metų.

Egminos Kaledu akcija 3Ir šiemet apvažiuotas Gardamas, Vainutas, Švėkšna, Klaipėdos rajone esantys Agluonėnai, dovanėlės suruoštos ir būriui Šilutės seniūnijos šeimų.

E.Baltutis ir Č.Barauskas pirmiausia klausė seniūnų, kokios paramos labiau reikėtų jų seniūnijų žmonėms. Vainutiškiai nutarė, kad jiems reikėtų dovanėlių 30-čiai socialinės rizikos šeimose augančių vaikų, kurie trečiadienį susirinko į kalėdinę šventę.

Švėkšnos seniūnijoje pageidauta, kad prekybininkai prisidėtų prie vietos „Saulės“ gimnazijos rengiamos akcijos „Paremkime tuos, kurių nelanko Kalėdų Senelis“. „Egmina“ skyrė tam kalną saldumynų.

Gardamo seniūnijoje pasirinkta 10 senų, vienišų, ligotų žmonių, kuriuos trečiadienį „Egminos“ vadovai lankė kartu su seniūnijos vadovais.

Vieniši žmonės ir daugiavaikės šeimos šios Šilutės įmonės aprūpinto Kalėdų Senelio sulaukė ir Agluonėnuose.

500 litų įmonė skyrė suruošti dovanėles Šilutės socialinės rizikos šeimų vaikams, jas mažiesiems išdalins Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus darbuotojai.

„Ta parama pirmiausia yra mūsų padėka pirkėjams, kurie kasdien lankosi „Egminos“ parduotuvėse. Tik todėl, kad gausėja pirkėjų, mes galime kasmet remti miesto ir kaimų šventes, sergančius vaikus, įvairias visuomenines organizacijas, kaimų bendruomenes, mokyklų jubiliejus. Visi kartu mes galime padaryti daug gerų darbų“, – klausiami apie rūpesčio nepažįstamais žmonėmis ištakas atsako E.Baltutis ir Č.Barauskas.

Prekybininkai suskaičiavo, kad tik šiemet įvairiai paramai jau išleido apie 30 tūkst. litų.

Beje, jie pastebėjo, jog paramos prašančių žmonių pastaraisiais metais mažėja.