Slidžiame kelyje – net dvi avarijos

avarija opel_prie_vainutoDėl slidaus kelio ir snygio savaitgalį rajono keliuose pasipylė avarijos. Sekmadienio dieną nuo kelio į griovį nuvažiavo ir apsivertė moters vairuojamas „Opel“, o vakare, pūgos metu, vairavimo sąlygų neįvertinęs ir saugaus greičio nepasirinkęs vairuotojas nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į priešais atvažiuojančią mašiną. Laimei, eismo įvykių metu niekas stipriai nenukentėjo.

Apsivertė griovyje

Savaitgalį didžiojoje šalies dalyje, išskyrus pietų Lietuvą, dėl buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos pasidengė šlapio sniego provėžomis, vietomis plonu sniego sluoksniu, tapo slidžios. Ne išimtis ir Šilutės rajonas.
Sekmadienio dieną, kelyje tarp Žemaičių Naumiesčio ir Vainuto, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė moters vairuojamas „Opel“. Pasak liudininkų, slidžiame kelyje vairuotoja pajuto, kad automobilis pradėjo slysti ir refleksiškai paspaudė stabdžius. Mašina dėl to tapo išvis nevaldoma, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė ant stogo.

Įvykio liudininkai iškvietė pagalbą, pranešdami, kad apvirtusiame automobilyje yra užspaustas žmogus. Į nelaimės vietą išskubėjo 2 ugniagesių ekipažai, medikai ir policija. Tačiau atvykę moterį jie jau rado išlipusią iš automobilio. Išskyrus nelaimės metu patirtą šoką, rimtesnių sužalojimų ji išvengė.

Atsitrenkė į kitą automobilį

audi avarijaTą pačią dieną, jau sutemus kelyje Šilutė – Žemaičių Naumiestis, įvyko kita avarija. Prasidėjus pūgai, automobilis „Renault Laguna“, vairuojamas pusamžio vyro, slidžiame kelyje, nepasirinkus saugaus greičio, tapo nevaldomas ir apsisukdamas, galu trenkėsi į priešais atvažiuojantį „Audi A4“.

Šį automobilį vairavo moteris. Ją ir keleivį apsaugojo išsiskleidusios oro pagalvės, tačiau avarijos metu vairuotoja patyrė šoką.