Smagus robotikos užsiėmimas Traksėdžių vaikams

robotika traksedziuose2Traksėdžių bibliotekoje vyko robotikos užsiėmimas, dalyvaujant Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriaus penktokams. Užsiėmimą vedė ir su robotų konstravimo pagrindais mokinius supažindino Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Ovidijus Kulda ir vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas.
Šis užsiėmimas organizuotas įgyvendinant projektą „Jaunųjų technologų akademija“ bibliotekoje“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės (projekto vadovė – vyresnioji bibliotekininkė Akvilė Tamošiūnė).
Vaikai užsiėmimų metu įgijo žinių apie robotikos mokslą, turėjo galimybę lavinti kūrybinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius. Šie robotikos užsiėmimai vaikams yra labai patrauklūs bei įtraukiantys, nes lavinami ne tik konstravimo įgūdžiai, bet kreipiamas dėmesys į bendruosius vaikų įgūdžius, jie mokomi dirbti komandoje.

Sukonstravę robotukus vaikai dalyvavo čempionate. Rungėsi, žaidė futbolą, dalyvavo virvės traukimo rungtyje bei lenktyniavo vienas su kitu. Čempionato pabaigoje vaikai apdovanoti prizais ir dovanėlėmis.