Šmaikšti komedija, nepaliekanti abejingų net tarp tikriausių snobų

10x10 PDV_siluteSausio 17 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Profesionalus komedijos teatras „Domino“ pristato naujausią 2016-2017 m. sezono premjerą – komediją „Prie dangaus vartų“, kurioje vaidina garsiausi Lietuvos aktoriai.

Reto grožio istorija, nepaliekanti abejingų ne tik tarp komedijos žanro gerbėjų, bet ir tarp pačių tikriausių snobų, Šilutės kultūros ir pramogų centre bus rodoma sausio 17 dieną.

Spektaklyje vaidina garsiausi teatro ir televizijos aktoriai: Dalia Brenciūtė, Andrius Bialobžeskis, Larisa Kalpokaitė, Vaidotas Martinaitis, Redita Dominaitytė, Juozas Gaižauskas, Vitalija Mockevičiūtė, Eimutis Kvoščiauskas, Justė Zinkevičiūtė, Julius Žalakevičius ir Jovita Balčiūnaitė.

(Atkreipiame dėmesį, kad vieno pasirodymo metu vaidina 7 iš išvardintų aktorių).

Milžiniško populiarumo Didžiojoje Britanijoje ir Kanadoje sulaukusi teatro pjesė pasakoja jausmingą istoriją apie dvi šeimas, kurių likimai ne tik persipina, bet ir priklauso viena nuo kitos sprendimų. Taikliu humoru, ironiškomis ir dviprasmiškomis situacijomis ši pjesė atskleidžia vertingiausias gyvenimo pamokas, kurias išmoksta dvi šio pasakojimo šeimos – kad meilė niekada nemiršta ir nesibaigia, kad į meilę atsakyti įmanoma tik meile, kad tikros ar netikros meilės nebūna.

Džekas Kameronas – vienas garsiausių rašytojų pasaulyje. Jis ne tik labai talentingas, bet, kaip kartais pasitaiko, yra gan pasipūtusi, pašaipi ir kandų humorą mėgstanti asmenybė. Žodžiu, viename kambaryje su juo ištvertų tikrai ne kiekvienas. Visgi jo niekada nepalieka išmintinga ir kilni žmona Siuzė – nei gyvenime, nei po mirties, kai už Džeko įžūlumą jų abiejų šventasis Petras neįleidžia pro dangaus vartus.  Rašytojo ir jo žmonos dvasios, besiblaškydamos tarp šio ir anapusinio pasaulio, gerokai nuobodžiauja: vienintelė jų pramoga – vaidentis, šaipytis ir gąsdinti gyvuosius, išdrįstančius išsinuomoti ir apsigyventi jų buvusiame vasarnamyje. Galiausiai į vasarnamį atsikelia jauna, ką tik susituokusi pora – Saimonas ir Merė, visiškai sujaukusi  tiek dangaus, tiek žemės gyventojų įsitikinimus, principus ir nuostatas. Ieškodami kelio į šeimyninę santarvę, tarpusavio supratimą ir meilę, Saimonas ir Merė išgyvena virtinę komiškų, o taip pat ir labai skaudžių akimirkų. Jaunoji šeima, pati atsidūrusi akistatoje su mirtimi, visgi išlaiko jiems siųstą išbandymą.  Ar prie to galėjo prisidėti užkietėjusio snobo Džeko dvasia? Ar už parodytą pasiaukojimą šventasis Petras pagaliau atvers jam dangaus vartus? Ir kažin, ar angelas sargas, visai nusiplūkęs per šią istoriją, gaus bent  vieną laisvadienį?