Smūgiu į medį pasibaigė girtų pašyšiškių kelionė

 avarija pasysiaiTrečiadienį ryte Juknaičių seniūnijos Pašyšių kaimo kelyje girto jaunuolio vairuojamai „Audi 100 Avant“ kelią pastojo medis.

Du neblaivūs pašyšiškiai, važiuodami svetima „Audi Avant 100”, tiesiame kelio ruože 4 valandą ryto nesuvaldė automobilio ir trenkėsi į pakelės medį.

Sulamdyto automobilio salone mėtėsi alkoholio buteliai.

Prie automobilio vairo sėdėjo girtas 19-metis jaunuolis. Patikrinus jo blaivumą, alkotesteris parodė 1,29 promilės. Vaikinas vairavo ne tik gerokai išgėręs, bet ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo.

Paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas „Audi“ nuvarė iš sodybos, kurioje šventė gimtadienį. Su kitu bendraamžiu draugu išėjo į lauką parūkyti ir pamatė stovintį pažįstamo automobilį. Rakteliai buvo palikti spynelėje, todėl netrukus abu vaikinai, sėdę į svetimą automobilį, lėkė po lietaus šlapiu ir siauru kaimo plentu. Pavažiavus vos kilometrą, jų kelionė baigėsi smūgiu į medį.

Vaikinai nesegėjo saugos diržų ir susižalojo, tačiau nepaisant to po avarijos dar sugebėjo pareiti namo, kur buvo švenčiamas merginos gimtadienis. „Audi“ keleivis stipriai kraujavo, todėl iškviesta greitoji pagalba. Jam lūžo nosis, sumušta krūtinė.

Netrukus atvyko ir policijos pareigūnai, kurie surado ir vairuotoją. Jo mama irgi jau buvo iškvietusi medikus, nes vaikinas buvo patyręs šoką, ėmė alpti. Pirminiais duomenimis, jam per avariją lūžo šonkauliai, sumušta krūtinė ir galva.

Abiem kelių gaideliams neliko nieko kita, kaip prisipažinti padarius avariją. Jie buvo išvežti į ligoninę ir paguldyti į Traumų skyrių.