Socialdemokratai – Klaipėdos ir Telšių regionų bičiulių sąskrydyje

socialdemokratai saskrydyjeKlaipėdos ir Telšių regionų socialdemokratų partijos bičiuliai rugpjūčio 2 d., šeštadienį, susibūrė Skuodo rajone, Lenkimuose. Linksmai nusiteikusios komandos sugužėjo į regioninį socialdemokratų sąskrydį, kurį organizavo LSDP Skuodo rajono skyrius.

Sąskrydžio atidarymo metu bičiulius sveikino LSDP pirmininko pavaduotojai Algirdas Sysas ir Giedrė Purvaneckienė, Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėja, atstovė spaudai Auksė Kontrimienė, LSDP atsakingasis sekretorius Gintautas Paluckas, Telšių apskrities koordinatorius Valdas Šereika ir Klaipėdos apskrities koordinatorius Gediminas Šiukštas.

Visą dieną stovyklavietėje vyko ne tik linksmybės, bet ir įvairios rungtynės. Bičiuliai varžėsi šaudymo, virvės traukimo, netradicinio tinklinio varžybose ir linksmajame kliūčių ruože „Miškas – ne miestas“.

Šilutiškiai šaudymo, netradicinio tinklinio ir linksmajame kliūčių ruože užėmė antrąsias vietas. Sąskrydžio nugalėtojais tapo Plungės komanda. Todėl LSDP Plungės rajono skyriui atiteko garbė organizuoti kitų metų regioninį sąskrydį. Vakare laimėtojai apdovanoti diplomais ir prizais.

Visi atvykę į sąskrydį bičiuliai liko sužavėti renginiu, kuris suteikė daugybę gerų emocijų.