Socialdemokratų sąskrydis Giruliuose

socialdemokratu saskrydis krepsininkaiGausus Lietuvos socialdemokratų partijos bičiulių būrys savaitgalį (birželio 20-22 d.) susibūrė Giruliuose. Šventiškai nusiteikusios komandos į dešimtąjį „karališkąjį“ sąskrydį sugužėjo iš tolimiausių Lietuvos kampelių.

Visą dieną stovyklos teritorijoje ir prie jūros vyko aibė sportinių varžybų. Bičiuliai varžėsi krepšinio, šaudymo, virvės traukimo ir paplūdimio tinklinio varžybose. Vakare visi sportininkai ir laimėtojai apdovanoti prizais.

Šilutės krepšinio komanda, vadovaujama Arūno Pupšio, krepšinio varžybose užėmė antrąją vietą. Neblogai pasirodė ir šilutiškiai virvės traukikai bei šauliai.socialdemokratu saskrydis komanda

Sąskrydžio laukiamiausia akimirka buvo LSDP pirmininko Algirdo Butkevičiaus atvykimas. Sąskrydžio atidarymo metu bičiulius sveikino ne tik A.Butkevičius, daugybė garbių socialdemokratų politikų, bet ir kitų partijų vadovai ir atstovai. A.Butkevičius apdovanojo geriausiai Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose pasirodžiusius skyrius. Tarp penkių geriausiųjų tokių skyrių Lietuvoje – ir šilutiškiai.

„LSDP sąskrydžio 2014“ žaviausiu akcentu tapo „Karališkoji promenada“ prie jūros. Renginys buvo įspūdingas: pajūriu vaikščiojo ponios ir jų žavūs vaikučiai.

Vakarėjant stovyklavietėje prasidėjo linksmybės. Šalia jūros liepsnojo laužas, o prieš vidurnaktį stovyklą sudrebino koncertas – diskoteka „Iki gaidžiai užgiedos…“. Taigi kiekvienas bičiulis galėjo pasirinkti širdžiai ir ausims mielą muziką ir pavakaroti malonioje kompanijoje.