Socialinės globos įstaigos kvietė į Menų dieną

menu diena simelionisDSCN7132Spalio 30-ąją Macikų socialinės globos namuose surengta tradicinė, bet kaskart neeilinė socialinės globos įstaigų Menų diena. Joje savo gebėjimus, muzikalumą ir teatrališkumą parodė net septyni kolektyvai.

Dar prieš šventę kalbinta Macikų globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė neslėpė džiugaus renginio pradžios jaudulio, tačiau ir neslėpė apmaudo, jog nesitiki valdžios atstovų ir žiniasklaidos dėmesio.

„Dauguma kviestųjų atsakė, jog yra labai užsiėmę“, – sakė direktorė, pridurdama, kad, jei įstaigoje įvyksta kas nors nemalonaus, tai žiniasklaida ar kiti įtakingi asmenys kaipmat atvyksta, laiko atranda, o gražiems, nuoširdiems dalykams jiems laiko nėra.

Nepaisant nedidelio aplinkinių dėmesio, socialinės globos įstaigos salė buvo pilnutėlė. Čia būriavosi ne tik atvykę Menų dienos dalyviai iš kitų įstaigų, bet ir jų artimieji.

Pasveikinti su gražia tradicine švente atvykęs Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis su darbuotojomis džiaugėsi, jog Menų dienoje dalyvauti šiemet ryžosi ir jaunimo kolektyvai iš Saugų vaikų globos namų bei menu diena maciku kolektyvas DSCN7149Rusnės specialiosios mokyklos, taip pat – ir Šilutės senelių globos namų bendruomenė.

Menų dienos renginyje, kaip ir dera šeimininkams, pirmieji scenoje pasirodė Macikų socialinės globos namų menininkai, pristatydami programą „Žiogas ir skruzdė“. Vėliau – Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniai, Padvarių socialinės globos namų kolektyvas su programa „Meilė gydo be vaistų“, Šilutės socialinių paslaugų centras su programa „Grybas Pagyrūnas“, Adakavo socialinės globos namai su programa „Dvi sėklos“, Saugų vaikų globos namų auklėtiniai su „Rudeniniais linkėjimais“ ir Viliaus Gaigalaičio globos namų menininkai.

Po visų pasirodymų renginio dalyvių ir įstaigų vadovų laukė apdovanojimai bei, žinoma, šiltas pabendravimas prie arbatos puodelio.