Socialiniai darbuotojai kuria naujas tradicijas

socialiniu darbuotoju saskrydis visiJau antrąjį kartą Šilutės rajono savivaldybės socialinius darbuotojus ir specialistus suvienijo sąskrydis. Saugų vaikų globos namų, Šilutės senelių namų, Šilutės socialinių paslaugų centro, seniūnijų socialinio darbo organizatorių, seniūnijų socialinių darbuotojų, dirbančių su rizikos šeimomis, ir Socialinės paramos skyriaus specialisčių komandos varžėsi rungtyse, gamino socialinius patiekalus ir dalyvavo protų mūšyje.
Nors sąskrydžio dieną apsiniaukęs dangus žadėjo lietų ir šlapią rungčių aikštelę, tačiau tai neišsklaidė dalyvių pakilios nuotaikos. Socialinius darbuotojus, susirinkusius prie Bružų ežerėlio, pasveikino Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, sąskrydį atidarė renginio vedėju tapęs Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

Kiekviena komanda sugalvojo ir pravedė rungtis, kuriose tikrino kolegų taiklumą, reakciją ir pusiausvyrą. Po truputį sklaidantis debesims, į kovas stojusios komandos demonstravo išmoningumą ir sportinį azartą.socialiniu darbuotoju saskrydis rungtis

Jėgas atgauti padėjo socialinių patiekalų ragautuvės. Čia savo kulinariniais sugebėjimais ir fantazija nustebino visos komandos. Patiekalai turėjo būti pagaminti naudojant laužo ugnį – šis reikalavimas keblumų nesukėlė. Dalyviai virė ir ragavo žuvienę, vengrišką guliašą, kruopų košę, troškintus kopūstus, kepė kepsnius. Net ir desertas buvo kepamas anglyse – bananai su karštu šokoladu.

Sąskrydžiui artėjant link pabaigos protų mūšyje buvo tikrinamos dalyvių socialinės žinios ir, žinoma, apdovanoti nugalėtojai. Jais šiais metais tapo Saugų vaikų globos namų „Debesėlių“ komanda. Laimėtojai bent metus džiaugsis nugalėtojų taure ir tęs šią gražią tradiciją – rengti socialinių darbuotojų sueigą.