Socialiniai darbuotojai žinių sėmėsi Šiauliuose

Socialiniai siauliuose SAM 0962Rajono Socialinės paramos skyriuje, seniūnijose ir socialinės globos įstaigose dirbantys specialistai bei keli nevyriausybinių organizacijų nariai ketvirtadienį lankėsi Šiaulių universitete.

Tokia kelionė organizuota iš valstybės deleguotų socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimui skirtų lėšų.

Šilutiškiai apsilankė Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakultete įsteigtame Universitetiniame sveikatinimo ir konsultavimo paslaugų centre. Čia surengtas  seminaras „Bendravimo su senyvo amžiaus žmonėmis ir neįgaliaisiais psichologiniai aspektai“. Seminarą vedė profesorė Liuda Radzevičienė, kuri prisipažino turinti nemenkų sąsajų su Šilutės rajonu, neblogai žinanti Juknaičius.

Šilutiškiams buvo aprodyti ir mokomieji kabinetai. Ekskursijos dalyviai pasakojo ne juokais nustebę, kad ši mokymo įstaiga jau turi tokią šiuolaikišką įrangą.

Šiame sveikatinimo centre teikiamos ir įvairios paslaugos: atpalaiduojamieji relaksaciniai ir kitokie masažai, atliekama išplėstinė raumenų grupių diagnostika ir raumenų aktyvumo vertinimas, asmenybės profesinio kryptingumo įvertinimas ir konsultavimas, įvairios individualios konsultacijos ir psichoterapijos sesijos. Atliekamas ir darbinių žmogaus gebėjimų vertinimas bei programos sudarymas.

Visos paslaugos mokamos ir teikiamos visiems pageidaujantiems. 

Šilutiškiai taip pat lankėsi Šiaulių socialinių paslaugų centre, atskirose socialinėse tarnybose, susipažino su jų veikla bei naujovėmis. Vėliau dar nuvažiavo į Naisius bei pasivaikščiojo po Kryžių kalną.