„Šok su manimi“ pora Lina bei Remigijus tikisi ir šilutiškių palaikymo

sok su manimi su vedejaisPraėjusį savaitgalį televizijoje startavusiame šokių projekte „Šok su manimi“ galėjome išvysti ir šilutiškiams žinomą šokėją Liną Diktanaitę – Blusienę. Moteris kartu su vyru Donatu – buvę garsiosios „Žuvėdros“ šokėjai, ne kartą tapę sportinių šokių pasaulio ir Europos čempionais – Šilutėje yra įkūrę sportinių šokių klubą „Kubana“.

Pasirodydama ir dalyvaudama Tv3 projekte 27-erių profesionali šokėja Lina su partneriu Remigijumi Žiogu, renginių organizavimo įmonės „Trys Karaliai“ bendrasavininkiu, pelnė ne tik žiūrovų, bet ir komisijos simpatijas. Ši šokėjų pora sulaukė aukščiausių įvertinimų.
sok su manimi 1
Lina šokių aikštelėje gyvena nuo vaikystės. Baigusi mokyklą įstojo į Klaipėdos universitetą studijuoti sportinių šokių specialybę. Studijų metu mergina neliko nepastebėta ir buvo pakviesta į ansamblio „Žuvėdra“ pirmąją komandą.
Su profesionaliais šokėjais Lina šoko 8 metus. Šokių aikštelėje susipažino ir su būsimu vyru Donatu Blusiumi.

„Esame tapę pasaulio ir Europos čempionais, tačiau daug kartų buvome ir nuvertinti. Teko tenkintis sidabro ar bronzos medaliais. Esame pripratę prie darbo, disciplinos, atsidavimo. Eiti pirmyn ir nepasiduoti mus išmokė „Žuvėdra“, – apie save sako Lina.
Šiuo metu šokėjos didžiausias tikslas yra šokių klubas „Kubana“. Klaipėdiečių pora šį klubą Šilutėje įkūrė prieš penkerius metus. „Kubana“ plėtėsi, augo, kol tapo tokiu, koks yra dabar – darnus, draugiškas, šiuolaikiškas ir ambicingas, vienijantis daugiau nei 100 įvairaus amžiaus šokėjų.

Sulaukė nemažai pasiūlymų

„Pasiūlymų šokti televizijos projektuose su vyru Donatu esame sulaukę ir anksčiau, tačiau visada buvome užsiėmę treniruotėmis „Žuvėdroje“. Tačiau 2014 metų pradžioje „Žuvėdros“ ansamblis baigė savo veiklą, ir mums atsirado daugiau laisvo laiko. Kaip tik rudenį sulaukiau skambučio iš TV3, kad bus atnaujintas populiarus šokių projektas „Šok su manimi“, ir kvietimo dalyvauti jame su charizmatiškuoju vestuvių karaliumi Remigijumi Žiogu (31 metai). Mano vyras Donatas labai tam pritarė ir prižadėjo padėti ruoštis konkursiniams pasirodymams“ – atviravo šokėja.
Anot Linos, laiką repeticijoms tenka itin kruopščiai derinti. Juk artėja šv. Kalėdos – joms ir „Kubana“ ruošia didelį renginį.

Lina sako, kad su R.Žiogu jie repetuoja nuo rugsėjo mėnesio – vos ne vėliausiai palyginti su kitomis konkurso poromis. Dauguma konkurso dalyvių šokių aikštelėse plušo per vasarą.
„Daug padeda Donatas. Namuose abu kuriame choreografiją, siužetą, apgalvojame aprangą. Rytais parepetuojame su Remigijumi ir lekiame į Šilutę“, – pasakojo Lina.

sok su manimi sokisTikisi palaikymo iš šilutiškių

Anot šokėjos, projekte „Šok su manimi“ sunkiausia tai, kad per vieną savaitę reikia paruošti kone tobulą šokio spektaklį. Net ir profesionalūs choreografai galėtų patvirtinti, jog tai – neįmanoma. Žmogui išmokti šokti, išlavinti kūną ir raumenis reikia labai daug laiko. „Todėl turime sugalvoti būdą, kaip įtikti žiūrovams ir komisijai. Kol kas galiu tik pagirti savo partnerį, kuris nėra gyvenime šokęs, bet be galo stengiasi, nori šokti ir besąlygiškai vykdo nurodymus“, – atviravo projekto dalyvė, „Kubanos“ trenerė Lina.

Po pirmojo pasirodymo Tv3 laidoje Lina ir Remigijus suprato, kad eina teisingu keliu. „Esame be galo laimingi, kad komisija mus įvertino visais dešimtukais. Nenuvylė ir žiūrovai. Galutinėje vertinimo lentelėje buvome antri“, – džiaugdamasi rezultatais kalbėjo Lina ir prisipažino, jog tai šiek tiek buvo netikėta.

„Visa tai mus skatina žiūrėti į priekį ir tobulėti. Svajojame projekte išsilaikyti kuo ilgiau, ir tam negailėsime jėgų. Pagrindinis mūsų tikslas – parodyti savo sugebėjimus, patikrinti savo jėgas, įgauti naujos patirties ir paskatinti žmones domėtis šokiais. Žinoma, tikimės palaikymo ir iš šilutiškių“, –  sakė Lina.