Šokiruojantis radinys Šilutėje – išmestas parke gulėjo kūdikis

Paliktas vaikasVėsų spalio 15-osios vakarą Šilutės parke ant žolės gulintį devynių mėnesių vaiką rado praeivis. Tuo metu jo 27-erių metų mama linksminosi su nepažįstamais sugėrovais. Jos teigimu, jie greičiausiai ir išmetė kūdikį iš automobilio. Medikai sako, kad berniukas sveikas, bet ar bus gražintas motinai neaišku. Neblaivi moteris uždaryta į areštinę.

Mažylį išgelbėjo į Šilutės parką vakare išėjęs pasivaikščioti vyras. Kūdikį jis pamatė gulintį ant žolės. Pirmiausia iškviesta Šilutės greitoji vaiką nuvežė į Klaipėdos vaikų ligonininę, nes įtarė galvos traumą, bet pasirodė, kad kūdikis sveikas ir guvus.

„Turiu pasakyti, kad vaikas turėjo šalia savęs labai didelį angelą, kuris jį globoja ir jis šiandien yra pas mus gyvas, sveikas ir laimingas“, – laidai „Reporteris“ sakė Kūdikių globos namų direktorė Aušra Nikolajevienė.

Klaipėdos vaikų ligononės vyr. gydytojo pavaduotoja Diana Vaitkevičiūtė komentavo, kad atlikus tyrimus įtarimai dėl galvos trauma nepasitvirtino, vaiko būklė buvo patenkinama, pastebėtas tik nedidelis nubrozdinimas ant veiduko ir truputėlį išberta oda. Vaikas sveikas, jokios ligos nerasta.

Šilutės vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistės netruko išsiaiškinti kas mažylio mama. Paaiškėjo, kad tai taurelės nevengianti 27 metų šilutiškė. Surasta motina paaiškino, kad girtuokliavo su nepažįstamais vyrais ir su jais važinėdamasi po miestą pastebėjo, kad kūdikio mašinoje nebėra. Motina įtaria, kad devynių mėnesių sūnų išmetė jos sugerovai. Jai nustatytas daugiau nei 2 promilių girtumas.

Kas kūdikio tėvas, nežino net pati mama, o močiutė priglausti anūką atsisakė. Jaunai mamai šis kūdikis ne pirmas, ji jau turi devynerių metų mergaitę, kurios neaugina.

„Jei mama susitvarkys gyvenimo tam tikras aplinkybes, vaiką susigražinti manau galės“, – sakė A.Nikolajevienė.

Kūdikį likomo valiai palikusi šilutiškė uždaryta į areštinę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Parengta pagal Lietuvos ryto televizijos laidą „Reporteris“.