Šovė į šerną, pataikė į medžioklės draugą

hunting5 printNei buvo tamsu, nei sniegas akis medžiotojui lipdė, bet vietoj šerno jis šūviu į koją sužeidė savo medžioklės draugą. Vyrą teko iš miško skubiai vežti į ligoninę ir teikti medicinos pagalbą, kol žmogus mirtinai nenukraujavo.

Nelaimingas atsitikimas įvyko šeštadienį pusę vienuoliktos ryto Šilutės rajono Gardamo seniūnijos miške, už Ramučių gyvenvietės, Voverių kaimo apylinkėse.

Iš Klaipėdos rajono Dovilų seniūnijos Kulių kaimo į medžioklę Gardamo miškuose atvyko klubo narys 35-erių R.K. Vyrai išsiruošė pašaudyti šernų.

Bet į netrukus sušmėžavusį prieš akis stambų žvėrį šiam medžiotojui pataikyti nepavyko. Jis iš lygiavamzdžio medžioklinio šautuvo „ZAFER“ 8,43 mm šoviniu pataikė ir sužeidė kartu medžiojusį Šilutės rajono Rimženčių kaimo gyventoją 38-erių R.B. Šovinys perskrodė jo šlaunį.

Sužeistam vyrui Šilutės ligoninės priėmimo skyriuje buvo suteikta būtinoji pagalba, o tolimesniam gydymui jis paguldytas į traumų skyrių.

Šilutės policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Jis nustatys, ar vyrai nebuvo girti, ar laikėsi nustatytų saugaus elgesio su šaunamuoju ginklu reikalavimų.

Šilutės rajono medžiotojų draugijos pirmininkas Stanislovas Būdvytis apie žmogaus sužeidimu pasibaigusį incidentą medžioklės metu sakė mažai ką žinantis. Jis svarstė, jog šovinys galėjo rikošetuoti ir pataikyti į medžiotojo koją.

Voverių miške, savo medžioklės plotuose, šeštadienį medžiojo Jonaičių klubas, kuriam vadovauja pedagogas šilutiškis Henrikas Petrauskas. Klubo vadovas komentuoti incidentą „Šilutės naujienoms“ griežtai atsisakė.

Dėl įvykio policijoje pradėtas tyrimas.