„Spinduliui“ – I laipsnio diplomas

spindulio koncertas17-ąjį kūrybinį sezoną pradėjo vienintelis Šilutėje vaikų popchoras „Spindulys“. Popchoras pasipildė naujais dainininkais, iš kurių mažiausiam – tik 4 metai.

Ilgai nedelsę „spinduliukai“ suskubo ruoštis nacionaliniam vaikų ir jaunimo muzikos festivaliui „Rasos lašeliai 2012“.

Šeštadienį vykusiame festivalyje dalyvavo per 40 populiariosios muzikos ansamblių ir solistų, popchorų ir šou grupių, kurių dalyvių amžius nuo 3 iki 18 metų.

Pagal festivalio nuostatus, su visomis grupėmis ir solistais turėjo dainuoti žinomi Lietuvos estrados atlikėjai. Su dalyviais pasirodė E.Sipavičius, Vudis, D.Zvonkus, „16Hz“, Giulija, Monika Sakalauskaitė, ansamblio „Jonis“ atlikėjas Romas Trijonis ir kiti. Džiugu, kad tarp šių žinomų atlikėjų buvo pripažintas ir mūsų krašto dainų autorius, aranžuotojas ir atlikėjas Valdas Lacko. „Spindulys“ su Valdu atliko jo aranžuotą lietuvių liaudies dainą „Naujienos“.

Marijampolės savivaldybės meras ir organizatoriai „Spinduliui“ įteikė I laipsnio diplomą už puikiai atliktą dainą. Spinduliukai džiaugėsi laimėjimu, dovanomis ir tuo, kad galėjo dar kartą garsinti Šilutę Lietuvoje, dėkojo tėveliams už galimybę dalyvauti festivalyje, kurį Lietuvos nacionalinė televizija transliuos Šv. Kalėdų rytą.

Kviečiame visus pasidžiaugti mažaisiais „Spindulio“ dainininkais.