Sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ kviečia patirti naujus ir malonius iššūkius

svorisPrasidėjo ne tik nauji mokslo metai, bet ir atėjo laikas naujiems iššūkiams savo kūno ir dvasios tobulybės link. Svarbiausia, kad artėja ir pačios gražiausios metų šventės, tad norėdami jas sutikti puikios fizinės formos, jau galime be streso, įtampos ar kitų neigiamų emocijų pradėti gražinti savo kūnus Šilutės sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ (Gluosnių g. 13A).

Ypač laukiamos moterys

Sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ kiekvieną darbo dieną laukiami šilutiškiai, norintys treniruotėse atrasti jaunystės, gyvybingumo ir sveikatos pusiausvyrą. Ypač laukiamos moterys, neseniai pagimdžiusius, turinčios antsvorio, nedrįstančios eiti į sporto salę, neturinčios motyvacijos.

Atminkite, mielosios, sportas – tai visapusė nauda: išmankštintas kūnas, žymiai didesnis lankstumas, ryškesni raumenys. Negana to, treniruojantis jums pagerės kraujotaka ir medžiagų apykaitos veikla, o tai padės jaustis gerai ir kasdien išlikti puikios nuotaikos. Sportuodamos Jūs įgausite ne tik tvirtesnį kūną, dailias formas, bet ir sveikatos, naujų jėgų, pasitikėjimo, paversite savo mąstymą pozityvesniu. Argi ne laikas pagaliau pradėti mylėti save?!

„Atėnų“ treniruočių lankytojų šiemet laukia naujovės. Viena iš jų – stuburo ir sąnarių mankšta, kūno balansas, ROLL RELAX. Visa tai padės įveikti ir nugaros skausmus.

Siekiančiųjų turėti gražų kūną, norinčiųjų sulieknėti laukia treniruotės su dviračiais, kūno POWER PUMP, TRX, pilvo preso treniruotė, SLIDE & STRETCH.

Pasiūlymai ir akcijos

Kaip ir kasmet, beveik kiekvieną mėnesį yra ir bus rengiamos akcijos: perkant mėnesinius abonementus gausite puikių nuolaidų.

Be to, netrukus sporto ir sveikatingumo klubas klientus nudžiugins nauja akcija. Tai – segmentinis kūno, tai yra riebalų, skysčių, raumenų masės tyrimas bei ištvermės testas, skirtas ištirti širdies ir kraujagyslių darbo pajėgumą.

Anot sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai„ dirbančių trenerių, sportas – tai sveikata, puiki ir patikrinta prevencija širdies ir kraujagyslių, stuburo ligoms, padeda atsikratyti antsvorio. Treniruočių metu ugdomas lankstumas, stabilumas, didinama judesių amplitudė. Tai, be abejonės, ir dailus kūnas, pasitikėjimas savimi, pavyzdys kitiems.