Sporto klubo „Oazis” įkūrėjo brangų automobilį vagys pametė pievoje

Automobilis "BMW X6". / Asociatyvi upcomingbikeswallpapers.blogspot.com nuotr.Šilutės sporto klubo „Oazis” įkūrėjas ir savininkas Mindaugas Vilkas antradienio vakarą vienoje iš salių treniravo klientus, o jo apynaujis (2009 m. gamybos) juodos spalvos  automobilis „BMW X6” stovėjo kieme.

Pasaulio Fitneso federacijos (WFF) tarptautinio trenerio vardą turintis sportininkas net neįtarė, jog vagys tuo metu jau nusitaikė į jo brangią (170 tūkst. litų vertės) nuosavybę po klubo langais.

„Buvo po septynių vakaro, kai moderni apsaugos sistemos technologinė įranga, įmontuota į automobilį, mane ir pareigūnus informavo apie įsilaužimą ir mašinos judėjimo kryptį. Beliko policijai įsitraukti į gaudynes”, – pasakojo M.Vilkas. Gaudynių neprireikė, nes laiku ir vietoje vagių laukė pareigūnų pasala.

M.Vilkas tvirtina, jog nieko įtartina antradienio vakarą klube „Oazis”, esančiame M.Jankaus gatvėje, nepastebėjęs, tad spėlioti, kas pasikėsino į jo nuosavybę, nenorintis.

Automobilis buvo draustas privalomuoju civiliniu draudimu, buvo įrengta naujausia apsauginė signalizacija, ir ji padėjo jau po valandos su trupučiu persekiotojams užlipti vagiui ant kulnų.

Pusę devynių vakaro Kauno rajono Domeikavos seniūnijos Kumpių kaimo ribose policijos pareigūnai jau stabdė keliu nuo Klaipėdos atskriejantį „BMW X6”. Vairuotojas nestojo. Bet jis slidžiame kelyje nesugebėjo išvairuoti automobilio ir, nulėkęs nuo kelio, įstrigo įmirkusioje pievoje.

Vairuotojas, išlipęs iš automobilio, spruko link Kauno rajono Giraitės gyvenvietės ir dingo viename iš Kaštonų gatvės namų.

Kinologas su šunimi, sekdamas pėdsakais, prie namo Nr.5 rado ant kelio numestą juodos spalvos medžiaginę striukę, kurios vidinėje kišenėje buvo dujų balionėlis ir juodos spalvos medžiaginė kaukė. Tai buvo visi įkalčiai, kurie gaudynėse pakliuvo į pareigūnų rankas. Vagis dingo tamsoje.

Automobilis buvo apžiūrėtas, nuimti nuo sėdynių mikrodalelių ir kvapų pėdsakai. Salone rasta GSM, GPRS ryšio slopintuvas. Automobilis perduotas Klaipėdos apskrities policijai, ji tirs vagystę toliau.

„Dar nemačiau savo mašinos, tikiuosi, bus sugadinta gal tik spyna, gal kokia kita detalė, bet didelio nuostolio tikriausiai nebūsiu patyręs”, – tikisi M.Vilkas.

Kad visuomeninio aptarnavimo įstaigų kiemuose Šilutėje palikti automobiliai nėra saugūs, liudija ir prieš savaitę „Deims” viešbučio kieme apgadintas vieno vilniečio „Subaru Legacy”.

Po nakties šis viešbučio svečias rado savo „Subaru Legacy” sulankstytu variklio dangčiu ir įlenktu priekiniu sparnu, kairės pusės vairuotojo durelių stiklas buvo išdaužtas, nuplėšta nuo durų apdailos detalė. Vagims, atrodo, nepavyko šios mašinos iš viešbučio kiemo pavogti, tai bent jį suniokojo.

Silutes naujienu LOGO copy