Sprendžiant teisines problemas padės „Uostamiesčio teisinių paslaugų“ įmonė

EktisKasdien tvarkydami buitinius reikalus, pvz. pirkdami prekes, mokėdami už komunalines paslaugas, užsisakydami ir gaudami įvairias paslaugas net nesusimąstome, kad tai yra teisiniai santykiai, kuriuos reguliuoja civilinė teisė.

Kiekvieno žmogaus gyvenime reikšmingi įvykiai, pvz., santuokos sudarymas, vaiko gimimas, skyrybos, įsidarbinimas, atleidimas iš darbo, nekilnojamojo ar kilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas, paveldėjimas, skolinimasis iš banko ar kitų asmenų yra sureguliuoti įvairiais įstatymais, kurių yra begalė ir sudėtinga juose susigaudyti.

Tuomet ir praverčia teisines paslaugas teikiančio profesionalo pagalba.

Individuali įmonė „Uostamiesčio teisinės paslaugos“, teikianti teisines paslaugas Klaipėdos apskrityje, konsultuoja ir šilutiškius.

Gyvuoja stereotipas, kad teisines paslaugas gali teikti tik advokatai ar advokatų padėjėjai, nes tik jie gali atstovauti asmenis ar įmones teisme. Tačiau advokatų ar jų padėjėjų teikiamas paslaugas iki ginčo nagrinėjimo teisme gali atlikti ir teisines paslaugas teikiančios įmonės, tokios kaip IĮ „Uostamiesčio teisinės paslaugos“.

„Iš praktikos matome, kad skubotas ir neapgalvotas žmonių elgesys sukelia pasekmes, kurias vėliau yra sunku pašalinti. Sukiršinami artimi žmonės, patiriami dideli finansiniai nuostoliai. Tokių pasekmių išvengti ar jas sumažinti galima gavus profesionalią ir laiku suteiktą konsultaciją ar patarimą mūsų įmonėje“, – sako įmonės direktorius Arvydas Ektis.

Štai kad ir dėl automobilio naudojimo kylančios problemos. Automobilis priverčia žmogų susidurti su daugybe taisyklių ir apribojimų, pvz., draudimo išmokos, automobilių apgadinimai ir dėl jų kylantys ginčai, užfiksuotas greičio viršijimas, kitų kelių eismo taisyklių pažeidimai. Juos reglamentuoja tiek daug teisės aktų, kad jų nežinant sunku įrodyti savo tiesą.

„Mūsų įmonė ne tik suruoš reikalingus dokumentus ginčo sprendimui, bet ir pakonsultuos kaip geriau pasielgti vienu ar kitu atveju“, – sako įmonės vadovas A.Ektis.

Anot jo, pagrindinis šios įmonės skirtumas nuo kitų panašia veikla užsiimančių įmonių yra tas, kad „Uostamiesčio teisinėmis paslaugomis“ gali pasinaudoti ne tik dideles, bet ir vidutines ar mažas pajamas gaunantys žmonės.

„Niekam ne paslaptis, jog vis dar vyrauja nuomonė, kad teisinės paslaugos kainuoja brangiai. Todėl ginti savo teises dažnai ryžtamasi tik tuo atveju, jeigu ginčas kilo dėl didelės pinigų sumos, brangaus kilnojamojo ar nekilnojamojo turto ar teisių į jį“, – šiandienos realijas pastebi A.Ektis.

Klaipėdiečiai sako siekiantys sulaužyti gyvuojančius stereotipus apie teisines paslaugas teikiančias įmones ir jų įkainius, todėl siūlo paslaugas, kurios „įkandamos“ ir kukliai besiverčiantiems žmonėms.

Sprendžiant panašias problemas profesionalią konsultaciją suteiks „Uostamiesčio teisinių paslaugų“ kolektyvas. Čia dirbantys teisininkai įsitikinę, jog kreipimasis į teismą nėra vienintelis ginčo sprendimo būdas. Neretai efektyvus būna ir susirašinėjimas iki teismo: taip galima pašalinti daug neaiškumų ir iš esmės išspręsti kilusį ginčą.

Tad besikreipiantys į šią įmonę ne tik sutaupys solidžią sumą, bet ir iš esmės išspręs rūpimus teisinius klausimus.