Statybininkai dirba, pradinukai kraustosi

Pradine kraustosiPrasidėjus vasaros atostogoms poilsiu nė nekvepėjo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Pradinių klasių skyriaus, esančio Lietuvininkų g., pedagogėms: joms prasidėjo įtemptas persikraustymo į naujas mokyklos patalpas periodas.

Viešasis konkursas dėl remonto darbų Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos fligelyje, kuriame įsikurs Pamario pagrindinės mokyklos pradinukai, pagaliau įvyko. Šilutės savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjos pareigas einanti Stasė Dilertienė informavo, jog remonto darbų konkursą laimėjo UAB „Statybų valdymo sprendimai“.

Ir vedėja, ir pradinukų mokytojos tikisi, kad statybininkai darbus suspės užbaigti iki numatytos datos – rugpjūčio vidurio, mat reikalavimas baigti remontą iki mokslo metų pradžios buvo įrašytas ir konkurso sąlygose. Remontas jau pradėtas, bendra jo vertė siekia 114 44 eurus.

Ta pati bendrovė remontavo ir buvusios pradinės mokyklos pastatą – patalpas pritaikė muzikos ir dailės pamokoms. Čia darbų apimtis buvo mažesnė. Remontas jau baigtas, nors buvo numatyta jį užbaigti liepos viduryje, paskutinieji statybininkai buvusios Pradinės mokyklos pastatą paliko antradienį. Čia jie padarė pertvaras septyniose klasėse.

Šių darbų atlikta už 15 995 eurus.