Stebėkime LNK TV – telemaratone dalyvaus ir būrys šilutiškių

Penktadienį, lapkričio 18 d., 19.30 val., tiesiogiai per LNK televiziją vyks finalinis projekto renginys – labdaros koncertas „PasiDalink“. Toks grandiozinis LNK TV kanalų grupės labdaros telemaratonas rengiamas jau septintą kartą. Tiesiogiai LNK eteryje šimtai „Maisto banko“ savanorių kvies Lietuvos žmones nelikti abejingais skurdui ir nepritekliui. Renginio šūkis - „Kartu mes stipresni už alkį“.

Į sostinę vyksta ir renginyje dalyvaus ir būrys šilutiškių – rajono socialinių darbuotojų ir šio darbo organizatorių.

„Maisto bankas“ ir LNK televizija kviečia geros valios žmones ir verslo įmones padėti sunkiau gyvenantiems Lietuvos žmonėms – vaikų globos šeimoms, senjorams, neįgaliesiems, vienišiems tėvams, gausioms šeimoms ir kitiems nelaimių paliestiems ir nepriteklių jaučiantiems mūsų šalies gyventojams. Šiuo metu „Maisto banko“ paramą gauna beveik 600 Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, maistas per mėnesį pasiekia 170 000 Lietuvos žmonių.

Statistika rodo, kad Lietuvoje skurdo riziką vis dar patiria kas penktas šalies gyventojas. Skurde gyvenančių žmonių problemos labai skirtingos, tačiau vieningai galima sutarti, jog kiekvienam žmogui yra reikalingas maistas. „Maisto bankas“ kiekvieną dieną iš ūkininkų, logistikos įmonių, gamybos ar pardavimo vietų surenka paskutinę dieną galiojančius maisto produktus ir taip nuo išmetimo išgelbėja tonas vartoti tinkamo maisto, kurį dar tą pačią dieną perduoda nepriteklių patiriantiems žmonėms.

Gaunama parama maistu nepasiturintiems leidžia sutaupyti lėšų, už kurias vieni perka vaistų, kiti drabužių, treti džiaugiasi, kad galės susimokėti paslaugas.

„Maisto banko“ išplatintame pranešime teigiama, jog visi remiantys projektą „PasiDalink“ prisideda prie pagalbos maistu stokojantiems, padeda jiems sutaupyti lėšų kitiems svarbiausiems poreikiams, o tuo pačiu ir stoja į kovą su maisto švaistymu, prisidėdami, jog mūsų planeta būtų švaresnė ir šviesesnė.

Paaukoti galima jau dabar skambinant trumpuoju numeriu 1343 (auka 2 eurai) arba maistobankas.lt/paremk.