Stebuklas aplankė dar penkis globos namų auklėtinius

holding handsPrieš šventes laikraštyje paskelbtas raginimas širdies gerumu ir namų šiluma pasidalinti su šeimų neturinčiais vaikais davė apčiuopiamų rezultatų.

Kalėdas giminaičių ir laikinų globėjų šeimose jau sutiko daugiau nei pusė Saugų vaikų globos namų auklėtinių.

Pasak Saugų vaikų globos namų direktoriaus Eugenijaus Judeikio, domėjimasis galimybėmis ir reikalavimais, norint per gražiausias metų šventas – Kūčias ir Šv.Kalėdas, namų jaukumą suteikti Saugų vaikų globos namuose augantiems vaikams, šiemet buvo didesnis nei pernai.

„Šeimos, pas kurią galėtų išvykti per šias šventes, neturėjo 26 vaikai. Gal priimti sprendimą ir parsivežti namo vaiką kai kuriems žmonėms pritrūko ryžto, o gal laiko, ar dar ko nors… Tačiau džiugu už tuos penkis, kurie šventes praleido naujų globėjų namuose“, – sakė E.Judeikis.

„Šilutės naujienos“ primena, kad Saugų vaikų globos namuose šiuo metu gyvena 71 vaikas. Apie 40 jų savaitgalius, mokyklines atostogas nuolat leidžia giminaičių arba laikinų globėjų šeimose, 5 naujus bičiulius susirado per šias šventes.

Tačiau apie aplinkos pakeitimą vaikai svajoja ne tik švenčių dienomis. Apie vaikų svečiavimosi galimybes jų namuose šilutiškiai ir kiti rajono gyventojai gali sužinoti paskambinę telefonais (8 441) 46044, (8 441) 46043, arba nuvykę į Saugų vaikų globos namus, kur jiems bus suteikta visa reikalinga informacija.