„Stebuklingi senelio batai“ Juknaičių mokyklos bibliotekoje

 

zarembaites knyga_bibliotekaSpalio 16 dieną Juknaičių pagrindinės mokyklos bibliotekoje antrokai ir ketvirtokai susitiko su rašytoja Igne Zarambaite ir jos knygos herojumi lėle Enriku.

Rašytoja pristatė naujausią savo knygą „Stebuklingi senelio batai“, pasakojo, kaip gimsta mintis kurti istorijas. Savo knygose Ignė būtinai rašo apie stebuklus. Jos knygų veikėjai susiduria su stebuklingais daiktais arba patiria mažus stebuklus, kai keičia savo požiūrį, elgesį.

Pradinių klasių mokinius žavėjo I. Zarambaitės energija: kad rašytoja žaidžia futbolą, konstruoja, lipdo, piešia, kuria knygų personažus – lėles. Kūrybinėse dirbtuvėse pusšimtis pradinukų rankų stengėsi sekti viešnios pavyzdžiu – kurti lėlę iš jau paruoštų detalių.
Pasak rašytojos, svarbiausia lėlei suteikti gyvybiškumo – įdėti širdį.

Tai pat autorė suorganizavo linksmas varžytuves savo knygai „Stebuklingi senelio batai“ laimėti. Sveikiname ketvirtokus Darintą Šimašių ir Emilijų Maziliauską laimėjus knygą! Padovanojo rašytoja savo knygą ir mokyklos bibliotekai.

Kultūros paso užsiėmimai puiki galimybė pradinių klasių mokiniams susitikti su įdomiais žmonėmis, patirti neišdildomų emocijų ir įspūdžių.