Stiprių gėrimų mėgėjai neteko 600 l naminės

pasienis namineKetvirtadienį Šilutės pareigūnams įkliuvo uteniškis, automobilyje gabenęs 100 litrų naminės degtinės ir 100 kg šviežios žuvies.

Tą pačią dieną sulaikytas ir Grabupių kaime, garaže apie 500 l naminės degtinės ir 90 l dyzelino laikęs ir dokumentų laikytiems ginklams ir šaudmenims neturėjęs vyriškis.

Naminė degtinė ir žuvis

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai su Šilutės policijos pareigūnais ties Lapalių kaimu patikrinti sustabdė automobilį, vairuojamą 49 metų Utenos gyventojo.

Automobilyje pareigūnai aptiko 10 plastmasinių talpų su 100 litrų, įtariama, naminės degtinės, bei du maišus, kuriuose buvo apie 100 kilogramų šviežios žuvies.

Pareigūnai dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymo, gabenimo ar realizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Iš kur uteniškiai gavo tiek žuvies, aiškinsis aplinkos apsaugos pareigūnai.

pasienis namine garazeGinklų be dokumentų arsenalas

Tęsdami tyrimą pareigūnai tą pačią dieną atliko kratą 41 metų Šilutės rajono Grabupių kaimo gyventojui priklausančiose gyvenamosiose bei ūkinėse patalpose. Garaže VSAT pareigūnai rado 42 plastikines talpas, kuriose buvo apie 500 litrų, įtariama, naminės degtinės, ir apie 90 litrų dyzelino.

Be to, VSAT pareigūnai čia rado motorolerį „Madness 125“, kurio dokumentų grabupiškis nepateikė. Kratos metu jis negalėjo pateikti dokumentų ir trims medžiokliniams šautuvams, pistoletui, revolveriui, įvairaus kalibro šoviniams bei kitiems daiktams.

Naminukę vežęs uteniškis bei Grabupių kaimo gyventojas sulaikyti ir uždaryti į areštinę.