Stirna nuvertė nuo kelio vilkiką

Į kelią staiga įšokus stirnai, vilkiko vairuotojas suktelėjo vairą ir nuslydo į pakelę. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Pirmadienį paryčiais, apie 4.20 val., netoli Žemaičių Naumiesčio nuo kelio į griovį nuvažiavo vilkikas „Scania”.

58-erių vilnietis vairuotojas akimirkai sutriko, kai ant kelio staiga išbėgo stirna. Vyras staiga suktelėjo vairą, sunkiasvorė mašina išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, atsidūrė ant netvirto kelkraščio ir nuriedėjo į griovį.

Vilkikas vežė prekes į prekybos centrus, jo puspriekabė buvo pilna prikrauta alkoholinių gėrimų ir kitų gėrybių. Nuslydus nuo kelio, puspriekabė lūžo pusiau, iš jos pabiro alkoholiniai gėrimai ir įvairios maisto prekės.

Dalis maisto produktų taros ir pakuočių sugadinta, sudužo nemažai alaus, brendžio, degtinės butelių.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai patikrino vairuotojo blaivumą, jis buvo blaivus. Pareigūnai išvažiavo, o vairuotojas liko laukti savo kolegų.

Tuo tarpu smalsūs vietos gyventojai ir prošal važiavę keliauninkai prietemoje ėmė stoviniuoti ir žvalgytis į išbirusias prekes. Daugelis domėjosi degtine ir brendžiu, kiti taikėsi į mineralinį vandenį. Vieni vairuotojo prašė pigiau parduoti, kiti – bent pavaišinti.

Vairuotojas atmetinėjo visus pasiūlymus, kol pagaliau sulaukė kolegų pastiprinimo ir besidomintieji prekėmis paliko jį ramybėje.

Vairuotojas aiškino, kad stengėsi nepartrenkti gyvūno, todėl staigiai stabdė ir suko vairą. Priešpriešinę eismo juostą kirtęs ir ant minkštos kelkraščio dangos išvažiavęs vilkikas iš karto tapo nevaldomas ir nulėkė nuo kelio sankasos.

Vilkiko vairuotojas per avariją rimčiau nenukentėjo.

Silutes naujienu LOGO